Jerzy Owsiak z żoną odwiedzili bialski szpital [GALERIA, WIDEO]

  • 12.10.2017, 15:12 (aktualizacja 13.10.2017 11:05)
  • www.slowopodlasia.pl | Polub nas na Facebooku
Jerzy Owsiak z żoną odwiedzili bialski szpital [GALERIA, WIDEO] Adam Trochimiuk
– Panie Jurku dziękuje, dzięki panu moja matula żyje – powiedział na oddziale geriatrii wzruszony syn jednej z pacjentek. Jerzy Owsiak wraz z żoną odwiedzili Wojewódzki Szpital Specjalistyczny by zobaczyć jak wydatkowane są pieniądze od WOŚP. Ale nie tylko. Imieniem Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy nazwany został otwarty w tym roku Domowy Szpital.

Oddziałem, który dzięki wsparciu WOŚP zyskał bardzo wiele jest niewątpliwie neonatologia. Ordynator Riad Haidar podkreśla, że cały sprzęt pochodzi od fundacji a dzięki niemu oddział jest znany w całej Polsce. – Posiadamy pierwszy inkubator hybrydowy w Europie. Potem kupowały je także inne szpitale - podkreśla Haidar.

Oprócz wizyty u najmłodszych pacjentów, Jerzy Owsiak wraz z żoną odwiedzili także oddział geriatrii a na koniec pojechali do Domowego Szpitala, by nadać mu imię Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Wizyta państwa Owsiaków była też okazją do wyróżnienia ich. Okolicznościowe medale województwa lubelskiego w imieniu marszałka wręczył gościom radny sejmiku Riad Haidar.

Więcej w papierowym i elektronicznym wydaniu Słowa nr 42.

(jd)

www.slowopodlasia.pl | Polub nas na Facebooku

Zdjęcia (85)

Podpięte galerie zdjęć:
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe