Policjanci z Terespola zapobiegli wychłodzeniu 36-latka

  • 15.11.2017, 10:12 (aktualizacja 15.11.2017 10:28)
  • www.slowopodlasia.pl | Polub nas na Facebooku
Policjanci z Terespola zapobiegli wychłodzeniu 36-latka
36-letni mężczyzna z Terespola pomimo chłodu, postanowił spędzić noc na dworze. Policjanci znaleźli go leżącego na ziemi i przykrytego kocem. Udało się uniknąć tragedii.

Do zdarzenia doszło w miniony weekend. W piątek 10 listopada po godzinie 19, podczas rutynowego patrolu, funkcjonariusze zauważyli leżącego na ziemi mężczyznę, przykrytego kocem. 36-latek oznajmił, że nie ma gdzie spędzić nocy, dlatego położył się pod drzewem. Dodał, że wcześniej pił alkohol i jest mu ciepło. Policjanci odprowadzili go do znajomego, gdzie mógł spędzić noc.

Następnego dnia, w nocy z sobotę na niedzielę policjanci zauważyli dwóch mężczyzn leżących pod tym samym drzewem. Jednym z nich był 36-latek z poprzedniej nocy, a drugim 47-letni mężczyzna. Warunki pogodowe mogły zagrozić ich zdrowiu i życiu. Mundurowi tym razem również odprowadzili ich w miejsce gdzie mogli bezpiecznie spędzić noc.

Policja apeluje, aby w takich wypadkach, jeśli zauważymy osoby śpiące na dworze, dzwonić na komendę, aby funkcjonariusze mogli interweniować. Wystarczy jeden telefon żeby uratować komuś życie.

www.slowopodlasia.pl | Polub nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Agent007
Agent007 16.11.2017, 11:37
Do czegoś sie przydali, taka policja powinna byc a nie napadać itd, pozdrawiam

Pozostałe