Parczew: Julka prowadzi program w Polsacie

  • 20.11.2017, 09:52
  • Słowo Podlasia | Polub nas na Facebooku
Parczew: Julka prowadzi program w Polsacie
Pochodząca z Parczewa Julia Trojanowska, wychowanka bialskiego zespołu Chwilka, jest jedną z gospodyń programu "My3" emitowanego w telewizji Polsat. Można go oglądać w sobotnie i niedzielne poranki.

11 listopada na antenie telewizji Polsat zadebiutował program dla dzieci "My3". Prowadzą go trzy nastolatki. Natka to 16-latka pochodząca z Kaszub, Gefi ma 18 lat i pochodzi z Bieszczad, a Julka Trojanowska ma 17 lat, a jej dom rodzinny znajduje się w Parczewie.

Pierwsze kroki w szlifowaniu talentu wokalnego Julka stawiała w zespole muzycznym Chwilka, gdzie rozwijała talent pod opieką Ireneusza Parafiniuka. Ma na swoim koncie wiele sukcesów na przeróżnych festiwalach i konkursach o zasięgu ogólnopolskim, ale występowała też na europejskich scenach, chociażby we Włoszech czy Bułgarii.

Program, który obecnie współprowadzi Julka, promuje muzykę, taniec i inne formy aktywności. Goście programu to idole młodzieży i pasjonaci w swoich dziedzinach, m.in. Dawid Kwiatkowski, Cleo, Leon Myszkowski, Julia Wróblewska i Agnieszka Kaczorowska. Opowiadają o swoich pasjach i marzeniach. Program można oglądać w soboty i niedziele o godz. 7.45. 

Więcej przeczytacie w papierowym i elektronicznym wydaniu Słowa, 21 listopada

(jd)

Słowo Podlasia | Polub nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe