Ponad 2 mln zł dla Łosic

  • 2.12.2017, 08:00
  • Słowo Podlasia| Polub nas na Facebooku
Ponad 2 mln zł dla Łosic

Urząd Miasta i Gminy podpisała 14 listopada umowę z Narodowym Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej na dofinansowanie projektu budowy i modernizacji sieci kanalizacji sanitarnej i wodociągowej w mieście. Samorząd reprezentowali burmistrz Mariusz Kucewicz i skarbnik Małgorzata Łaska.

Jak informuje Kucewicz, koszt inwestycji to ponad 3 mln zł, z czego w ramach dofinansowania, NFOŚiGW przekaże miastu aż 2 mln 117 tys. zł. W projekcie ujęte zostały ulice: Nowa, Radzyńska, Miodowa i odcinek Kolejowej (od Wiejskiej do osiedla Zdrowa). Dodatkowo przy łosickiej oczyszczalni ścieków planuje się wybudowanie wiaty stalowej na składowanie osadu oraz zakupienie specjalistycznego pojazdu do czyszczenia kanalizacji sanitarnej. Inwestycja będzie realizowana w latach 2018-2019.

 

Słowo Podlasia| Polub nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe