Biała Podlaska: Święto Kina już w ten weekend!

  • 7.12.2017, 14:16
  • Słowo Podlasia | Polub nas na Facebooku
Biała Podlaska: Święto Kina już w ten weekend!
Sieć kin Cinema 3D zaprasza na prawdziwą, filmową ucztę. Już w ten weekend 9-10 grudnia będzie można obejrzeć filmy za 12 złotych.

Celem tego wydarzenia jest popularyzowanie kinematografii, kultury chodzenia do kina i oglądanie filmów na dużym ekranie. Podczas weekendu, w kinie Cinema 3D w Białej Podlaskiej ceny biletów zostaną obniżone do 12 zł, w przypadku filmów 3D będzie obowiązywać tylko dopłata za okulary. Jest to akcja ogólnopolska. Patronat nad nią objął Polski Instytut Sztuki Filmowej, a ambasadorami zostali: Joanna Moro, Sandra Staniszewska, Antek Królikowski, Marcin Kwaśny, Andrzej Młynarczyk oraz przedstawiciele najmłodszego pokolenia aktorów: Julia Kostow i Mateusz Winek.

Popularność polskich filmów wciąż rośnie, zdobywają wiele prestiżowych nagród, a Polacy coraz chętniej chodzą do kina na rodzime produkcje. W tym roku szacuje się, że w 2017 zostanie sprzedanych ponad 60 milionów biletów. Warto dołączyć do grona oglądaczy, zwłaszcza, że 9 i 10 grudnia bilety kosztować nas będą 12 złotych.

Słowo Podlasia | Polub nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe