Pikantna sztuka w Białej Podlaskiej

  • 11.01.2018, 10:25
  • Słowo Podlasia | Polub nas na Facebooku
Pikantna sztuka w Białej Podlaskiej
Komedię Stefana Vögla pt. "Pikantni", z szybkim tempem, doskonałym humorem słownym i sytuacyjnym, zaskakującą błyskotliwymi dialogami i inteligentnymi ripostami, będziemy mogli zobaczyć 23 lutego w sali Państwowej Szkoły Wyższej.

Jest to spektakl wyłącznie dla widzów dorosłych. Jak czytamy w opisie, dwie znudzone sobą pary małżeńskie, Alex i Doris oraz Bea i Christoph, szukają wrażeń, by podnieść temperaturę swoich związków. Pary poznały się na portalu randkowym i postanowiły urządzić wspólną, intymną schadzkę. Sytuacja komplikuje się już na samym początku wieczoru... Bohaterowie, choć podekscytowani pikantnym pomysłem urozmaicenia pożycia małżeńskiego, nie spodziewają się jednak, co z tego wyniknie. Czy żądny nowych eksperymentów Alex, jego sceptyczna żona Doris, nowoczesna i rozwiązła Bea oraz jej monogamiczny mąż Christoph wiedzą, na co się decydują? Spotkanie będzie dopiero początkiem emocjonujących zmian w życiu całej czwórki.

Komedia "Pikantni" to świetny materiał na fantastyczną zabawę, niepozbawioną refleksji na temat nowoczesnych małżeństw oraz manipulacji uczuciami. To dawka zdrowego śmiechu o bezkrytycznej pogoni za wolnością. Reżyserem sztuki jest Tomasz Gawron. A w obsadzie znaleźli się: Anna Mucha, Barbara Kurdej-Szatan, Michał Ziembicki i Mikołaj Roznerski.

Spektakl odbędzie się 23 lutego o godz. 20 w sali PSW przy ul. Sidorskiej w Białej Podlaskiej. Rezerwacje biletów pod nr. tel. 502 661 402. Wkrótce zaprosimy naszych czytelników na konkurs, w którym będzie można wygrać bezpłatne wejściówki na tę sztukę.

(k)


 

Słowo Podlasia | Polub nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe