Terespol: Zasłużeni dla miasta zostaną nagrodzeni

  • 8.02.2018, 09:16 (aktualizacja 10.02.2018 19:30)
  • Słowo Podlasia | Polub nas na Facebooku
Terespol: Zasłużeni dla miasta zostaną nagrodzeni
Przed nami kolejna edycja Koncertu Noworocznego, który odbywa się w Terespolu od ponad 10 lat. Podczas imprezy zostaną nagrodzone osoby zasłużone dla miasta oraz docenione najważniejsze inwestycje zrealizowane w 2017 roku. Impreza odbędzie się w Akademickim Liceum Ogólnokształcącym PSW w Terespolu 11 lutego o godz. 17.

Wydarzenie uświetni występ instrumentalno-wokalny Mariny Zhitenieva i Kuraża Bambeja z Białorusi oraz recital Kasi Dereń, dla której na pianinie zaakompaniuje Piotr Walicki. Wokalistka jest jednym z najbardziej obiecujących i nietuzinkowych głosów polskiej estrady. Kasia ma na swoim koncie współpracę z największymi polskimi gwiazdami. Wokalnie wspierała m.in. Natalię Przybysz, Paulinę Przybysz, Natalię Kukulską, Andrzeja Piasecznego, Kasię Cerekwicką, Justynę Steczkowską, Edytę Górniak, Anię Szarmach i wielu innych. Jest finalistką drugiej edycji The Voice of Poland.

Organizatorami koncertu są: Stowarzyszenie Rozwoju Gminy Miejskiej Terespol, Urząd Miasta Terespol oraz Miejski Ośrodek Kultury w Terespolu.

 

Słowo Podlasia | Polub nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe