Wielki konkurs Słowa Podlasia

  • 20.03.2018, 14:36
  • Redakcja
Wielki konkurs Słowa Podlasia
Czytaj Słowo Podlasia, poznawaj historię naszego regionu i wygrywaj cenne nagrody! - to motto jakie przyświeca nam przy okazji konkursu z okazji 100 rocznicy odzyskania przez nasz kraj niepodległości.

Z tej okazji, przygotowaliśmy dla Was drodzy Czytelnicy aż 100 nagród, które systematycznie będą trafiać w Wasze ręce. A są to nagrody bardzo cenne, dość zaznaczyć, że są wśród nich laptopy, telewizory, rowery, aparaty fotograficzne, sprzęt agd, a nawet wycieczki zagraniczne!

Słowo się czyta, ze Słowem wygrywasz!

Zasady zabawy są bardzo proste. Co tydzień publikować będziemy artykuł traktujący o historii naszego regionu. W tym tygodniu jest to wywiad z wójtem Gminy Łomazy, Jerzym Czyżewskim (str. 25). Po jego uważnej treści na pewno nie będziecie mieli problemu z odpowiedzią na pytanie, w którym roku i przez kogo Łomazom nadane zostały prawa miejskie?. Prawidłową odpowiedź należy wpisać w odpowiednie miejsce na zamieszczonym w najnowszym numerze Słowa kuponie. Ten zaś należy zachować, bo żeby wziąć udział w naszej zabawie, należy skompletować cztery kolejne (drukowane co tydzień) prawidłowo wypełnione kupony i przesłać je do naszej redakcji na adres: ul Warszawska 15, 21-500 Biała Podlaska. Na przesyłki czekamy do 15 kwietnia. Każdy może oczywiście kupić dowolną liczbę gazet i wysłać więcej niż jeden komplet, przez co wielokrotnie zwiększać swoją szanse na zdobycie nagród. 

Czeka na Was 100 nagród! 

Spośród nadesłanych kuponów za miesiąc wyłonimy 20 szczęśliwców, do których trafią przygotowane przez nas nagrody. Wtedy okaże się, do kogo trafi telewizor, rower, laptop, czy aparat fotograficzny, a kto wybierze się na zagraniczną wycieczkę. To jednak nie wszystko, bo nasza zabawa trwać będzie nadal. Zamieszczać będziemy kolejne kupony, a zebranie kompletu czterech z nich, będzie kolejną przepustką do naszych cennych nagród. Krótko mówiąc co miesiąc zabawa zaczyna się od nowa! I tak aż do rozdania wszystkich 100 nagród. Prawda, że to proste? 
Nie przegap takiej okazji i wykorzystaj swoją szansę. Czytaj Słowo Podlasia, poznawaj historię swojego regionu i wygrywaj cenne nagrody!

Redakcja
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe