Radzyń Podlaski: Licytacje, zbiórki i koncerty dla chorej radzynianki

  • 16.04.2018, 09:26
  • Słowo Podlasia | Polub nas na Facebooku
Radzyń Podlaski: Licytacje, zbiórki i koncerty dla chorej radzynianki
Renata Tarnowska wróciła do domu 6 kwietnia po poważnej operacji wycięcia guza mózgu. O chorobie dowiedziała się niecałe dwa miesiące wcześniej. Miesiąc przed operacją o jej stanie dowiedział się cały Radzyń. Od tego czasu ruszyła pomoc. Trwa do dziś.

34-letnia nauczycielka miejskiego przedszkola, młoda kobieta, mama dwójki małych dzieci, dwa miesiące  temu usłyszała, że ma w głowie glejalka mózgu. Wstępna diagnoza była bardzo niekorzystna. Rodzina zaczęła się szykować na długą i ciężką walkę. W pierwszym etapie operację usunięcia guza, a później żmudną rehabilitację i leczenie. 

Dlatego jeszcze przed operacją Renaty na portalach społecznościowych jej i jej męża Pawła pojawiły się apele o pomoc w zbiórce potrzebnych na leczenie pieniędzy.

6 kwietnia Renata wróciła do domu, Jest już po operacji. – Diagnoza pooperacyjna jest lepsza niż ta początkowa. Guz po wstępnych badaniach określono na mniej groźny, niż przewidywano, co nas cieszy, ale czekamy na dokładne wyniki badań – informuje Agnieszka Śmiecińska, członek rodziny.

JAK PRZEKAZAĆ DAROWIZNĘ ? 

Fundacja Avalon - Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym, Michała Kajki 80/82 lok. 1, 04-620 Warszawa
numer rachunku: 62 1600 12860003 0031 8642 6001
W tytule wpłaty proszę podać nazwisko i numer członkowski nadany przez Fundację – Tarnowska, 9506 (ten dopisek jest bardzo ważny).

JAK PRZEKAZAĆ 1%.
numer KRS: 0000270809
W rubryce INFORMACJE UZUPEŁNIAJĄCE (bardzo ważne!): Tarnowska, 9506

JAK PRZEKAZAĆ SMS CHARYTATYWNY ? 
Należy wysłać SMS pod numer 75 165 o treści POMOC 9506 (bez nazwiska). Koszt smsa to 6,15 zł. brutto (kwota zawiera VAT), z czego 5 zł. stanowi darowizna na rzecz podopiecznego.

Pieniądze można też przekazywać na portalu zrzutka .pl – „Zbiórka na leczenie Renaty Tarnowskiej”

Koncert charytatywny dla Renaty Tarnowskiej. W niedzielę 29 kwietnia w sali kina Oranżeria odbędzie się koncert, na który wstęp kosztować ma 10 złotych. 

Cały artykuł przeczytacie w jutrzejszym numerze i e-wydaniu Słowa Podlasia, 16/2018

Joanna Danielewicz

Słowo Podlasia | Polub nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe