Wywalczyli medale mistrzostw Europy

  • 20.04.2018, 19:47
  • (AK)
Wywalczyli medale mistrzostw Europy Radzyńskie Sportowe Centrum Taekwon-do
Świetnie spisali się reprezentanci naszych klubów w mistrzostwach Europy w taekwondo w słoweńskim Mariborze. Powołani do reprezentacji Polski zawodnicy Radzyńskiego Sportowego Centrum Taekwon-do i Żaka Biała Podlaska wrócili z medalami.

Do Słowenii jako jeden z trenerów polskiej kadry wyjechał również Łukasz Ciężki z klubu z Radzynia. Wśród jego klubowych podopiecznych brązowe medale mistrzostw Europy wywalczyły z drużyną juniorek w walkach Patrycja Chud i Martyna Zielnik. Ponadto w Słowenii rywalizowali także Katarzyna Ciężka, Michał Łobacz i Karolina Świć.

Wśród reprezentantów Żaka Biała Podlaska wicemistrzem Europy w walkach juniorów w kategorii do 75 kilogramów został Adrian Mostowski. A reprezentacja Polski juniorów zdobyła brąz w drużynowych walkach, z Mostowskim i Biskupskim w składzie. Na koniec polscy juniorzy, wśród nich Mostowski, dołożyli do dorobku polskiej kadry jeszcze srebro w drużynowych testach siły. Łącznie Polacy wywalczyli w Mariborze 6 złotych, 13 srebrnych i 15 brązowych medali.

(AK)
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Możliwość komentowania została zablokowana na czas ciszy wyborczej.

Pozostałe