Konkurs fotograficzny : Smartfon na wakacje

  • 16.05.2018, 16:32 (aktualizacja 16.05.2018 16:36)
  • Artykuł Partnera
Konkurs fotograficzny : Smartfon na wakacje
Chciałbyś zdobyć nowy smartfon na wakacje? Lubisz swoją miejscowość? Pokaż na zdjęciu, co dla niej zrobiła Unia Europejska. Zwycięskie zdjęcie opublikujemy w Słowie Podlasia, a redakcja wręczy Ci elegancki smartfon Xiaomi Redmi 5 Plus 32GB Dual SIM LTE Black. 

Nie wiesz, gdzie zrobić zdjęcie? Szukajcie specjalnych tablic informacyjnych w naszym mieście.  Może być to np. Miejski Zakład Komunikacyjny w Białej Podlaskiej, PEC, szkoły, ronda. Skorzystaj z pogody, idź na spacer i spójrz na swoją miejscowość unijnymi oczami.
(Statystycznie ponad 90% takich miejsc, które Państwo zasugerują, jest finansowana dzięki Polityce Spójności UE, dzięki której każdy Polak ma prawo do podobnego poziomu i komfortu życia jak Anglik czy Niemiec.) 

- Zdjęcie ze Słowem Podlasia wyślij na konkurs@gazetylokalne.pl do 31 maja 2018r. Redakcja oceni prace, a wyniki ogłosimy do 30 czerwca na stronie www.slowopodlasia.pl oraz na www.gazetylokalne.pl, na której znajdziesz też regulamin konkursu. 

- Organizatorem konkursu „Unia lokalnie – pokaż to na zdjęciu!” jest Stowarzyszenie Gazet Lokalnych w ramach projektu "InForMe - Działania informacyjne w zakresie promocji Polityki Spójności przez media lokalne w Polsce" realizowanego przy wsparciu finansowym Unii Europejskiej w ramach konkursu 2017CE16BAT063 „Wsparcie środków informacyjnych dotyczących polityki spójności UE”. Niniejsza publikacja odzwierciedla wyłącznie stanowisko autora. Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek użycie zawartych w niej informacji. 

Artykuł Partnera
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe