Piłkarze Podlasia wygrali w Połańcu! [GALERIA]

• 12.08.2018, 10:38 (aktualizacja 12.08.2018 11:16)
  • (AK)
Piłkarze Podlasia wygrali w Połańcu! [GALERIA] Arkadiusz Kielar
Znakomicie rozpoczęli nowy sezon w trzeciej lidze piłkarze Podlasia Biała Podlaska. Wygrali na wyjeździe z Czarnymi Połaniec 2:0 i sięgnęli po trzy punkty.

Zespół z Białej Podlaskiej oba gole zdobył już do przerwy, po trafieniach Patryka Czułowskiego i Marcina Kruczyka. Ten pierwszy pokonał bramkarza gospodarzy po strzale z rzutu wolnego w 18 minucie, a  drugi popisał się w 22 minucie celnym uderzeniem głową.

- Pewne zwycięstwo 2:0, kontrolowaliśmy przebieg spotkania - mówił po meczu Patryk Czułowski. - Realizowaliśmy wszystkie cele i założenia trenera. Cieszymy się, ale wiemy, że już w środę czeka nas następny mecz.

Inny nasz trzecioligowiec, Orlęta Spomlek Radzyń Podlaski, zremisował na swoim boisku z Motorem Lublin 1:1, bramki: Sułek 28 - Kamiński 53.

Więcej w najnowszym, papierowym i elektronicznym wydaniu "Słowa Podlasia".