Weronika Zielińska wicemistrzynią Polski

• 1.10.2018, 22:26
  • (AK)
Weronika Zielińska wicemistrzynią Polski Adam Trochimiuk
Znakomite wieści napłynęły z Kobierzyc, gdzie zawodnicy walczyli w Mistrzostwach Polski Seniorek i Seniorów w podnoszeniu ciężarów. Srebrny medal wywalczyła Weronika Zielińska z AZS AWF Biała Podlaska!

Reprezentantka bialskiego AZS AWF w mistrzostwach Polski zajęła drugie miejsce w kategorii 75 kg, uzyskując w dwuboju 178 kg: 77 kg w rwaniu i 101 kg w podrzucie. Wygrała Jolanta Wiór z GKS Andaluzja Piekary Śląskie - 201 kg (91 kg + 110 kg).

Więcej w najnowszym, papierowym i elektronicznym wydaniu "Słowa Podlasia".