GMINA BIAŁA PODLASKA: W gminie również dogrywka

  • 22.10.2018, 13:40 (aktualizacja 22.10.2018 15:39)
  • Justyna Madan
GMINA BIAŁA PODLASKA: W gminie również dogrywka
Czterech kandydatów startowało na urząd wójta gminy Białej Podlaskiej. Według nieoficjalnych informacji z komisji wyborczych w wynikach prowadzi Wiesław Panasiuk, który funkcję wójta pełni już od dwóch dekad, ale wszystko wskazuje na to, że o stanowisko powalczy w drugiej turze z Kamilem Paszkowskim.

Końcowa frekwencja w gminie Biała Podlaska jaką podaje Państwowa Komisja Wyborcza wyniosła niemal 57%. Zostało wydanych 4 720 kart (zarejestrowanych wyborców w 13 obwodach jest 8 347).

Według nieoficjalnych informacji pierwszą turę wygrał Wiesław Panasiuk (Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe) 45,50 %, który w drugiej turze powalczy z Kamilem Paszkowskim (Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość) 24,96 %, pozostali zdobyli: Konrad Gąsiorowski (Komitet Wyborczy Wyborców Twoja Gmina Biała Podlaska) 16,94 % i Ewa Sweklej (Komitet Wyborczy Wyborców Służba Nie Drużba) 12,55%.

 

Justyna Madan
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (9)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
gminny
gminny 23.10.2018, 23:12
Na emeryturę a nie do urzędu.Tej komedii już wystarczy.
Już wystarczy Panie Wiesławie...
Już wystarczy Panie Wiesławie... 23.10.2018, 22:56
Najwyższy czas na zmianę!!!
gminka
gminka 23.10.2018, 21:49
idź już na emeryturę nic i tak się nie dzieje - daj młodszym się pokazać
Dyzma
Dyzma 23.10.2018, 18:41
A dziękują wójtowi za dobre kanapki i vice versa. Śmieją się z nas bo skansenem jesteśmy.Jeżdżę po Polsce i widzę jak świetnie gminy sobie radzą.A u nas..,tragedia. Nie trzeba daleko szukać.Włodawa-Sławatycze ścieżka rowerowa.,można? Można. Solary ponad 10 lat temu gm.Wisznice,Rokitno,Janów Podl.i mógłbym tak wymieniać.A tu zgroza...., Młodego wójta naszej gminie trzeba,co roboty się nie boi.
Rozpoznawalność W.P. na gminnych imprezach to nie wszystko.Do roboty stare kocury,a jak nie to młodym miejsca ustąpić., Bo mchem gmina porośnie i dopiero będzię śmiech.Moderator za pewne nie za akceptuje mojego komentarza.Bo gdzież..............
Dyzma
Dyzma 23.10.2018, 18:17
luzie pobudka...., Jeżeli obecny wójt wygra,to nie liczcie na zamiany.Ja wam to mówię.
mario
mario 23.10.2018, 17:39
Widzę że obywatelom gminy Biała-Podl. też pasuje nic nie robienie.Ościenne małe miejscowości znów zostaną odsunięte od jakichkolwiek inwestycji. typu wodociągi i kanalizacja.Niestety Mieszkańcy znów będą pompować szamba do rzeki.Ponieważ wójt nie garnie się aby z kanalizować wioski. To jest porażające w XXI wieku,wioska oddalona w prostej linii 1,5 km.od miasta B.P. nie posiada wodociągu.Nie wspomnę o kanalizacji.Widać na stała moda na SKANSENY.
ZZ
ZZ 23.10.2018, 03:01
Znowu on i to przez 5 lat katastrofa
Strażak z OSP
Strażak z OSP 22.10.2018, 20:30
Tragedia, ile można rządzić i nic nie robić?
I jeszcze tyle osób ma za co dziękować wójtowi, nic dziwnego że wszyscy z nas się śmieją.
Prawy i Sprawiedliwy
Prawy i Sprawiedliwy 24.10.2018, 09:25
Ty pewnie pisiorku chciałbyś swoimi wszystkie stołki obsadzić i śmiać się codziennie :-) wskaż mi (oprócz siebie, PIS-u i rodziny) kto to jest,, wszyscy" ?

Pozostałe