Kolejne zwycięstwo szczypiornistów AZS AWF [GALERIA]

• 22.10.2018, 17:19 (aktualizacja 22.10.2018 17:36)
  • (AK)
Kolejne zwycięstwo szczypiornistów AZS AWF [GALERIA] Adam Trochimiuk
Pierwszoligowi piłkarze ręczni AZS AWF Biała Podlaska są niepokonani w obecnym sezonie. Tym razem nasi liderzy tabeli okazali się lepsi we własnej hali od rywali z KSZO Odlewnia Ostrowiec Świętokrzyski.

AZS AWF Biała Podlaska – KSZO Odlewnia Ostrowiec Świętokrzyski 31:25 (16:13)

AZS AWF: Adamiuk, Kozłowski - Banaś 7, Kriuczkow 5, Ziółkowski 5, Małecki 3, Bekisz 2, Niedzielenko 2, Stefaniec 2, Wołyncew 2, Łazarczyk 1, Maksymczuk 1, Nowicki 1, Urbaniak.

Do 20 minuty trwała wyrównana walka (8:8). W końcówce pierwszej płowy nasi jednak zdołali wypracować sobie większą przewagę. A w 34 minucie było już 19:14, gdy kolejne bramki zdobywał Bartosz Ziółkowski. Rywale walczyli ambitnie i zdołali jeszcze poważnie zniwelować straty (21:20 w 46 minucie). Potem nasz zespół ponownie zdołał odskoczyć, po kolejnych trafieniach ze skrzydła Michała Banasia było już 28:23 na minutę przed końcem.

Więcej w najnowszym, papierowym i elektronicznym wydaniu "Słowa Podlasia".