Piszczac: Śmiertelny wypadek

  • 28.10.2018, 19:47 (aktualizacja 29.10.2018 10:05)
Piszczac: Śmiertelny wypadek
W Piszczacu, 28 października, w godzinach nocnych doszło do śmiertelnego wypadku.

Potrącony przez samochód mężczyzna, nie przeżył ze względu na odniesione obrażenia. Na miejsce przyjechały dwie karetki oraz policja, która bada sprawę.

53-letni mieszkaniec gminy Piszczac, jadąc samochodem marki passat, w terenie zabudowanym, potrącił leżącego na pasie ruchu 57-letniego mieszkańca gminy Piszczac, który w wyniku zdarzenia poniósł śmierć na miejscu. Policja wstępnie ustaliła, że sprawca wypadku odjechał z miejsca zdarzenia, ale w celu wezwania pomocy. Gdy udało mu się powiadomić pogotowie wrócił z powrotem.

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (16)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
samo życie
samo życie 9.11.2018, 10:50
Polecam postawić się na miejscu kierowcy, nikt kto kieruje samochodem nie jest w stanie przewidzieć że niespodziewanie w nocy ktoś będzie leżał na drodze. To jest raczej sytuacja losowa, która może przytrafić się każdemu. Raczej pijaczkowi nie zależało na życiu skoro zrobił sobie drzemkę na środku ulicy, równie dobrze mógłby położyć się na torach kolejowych. Pas ruchu to nie jest miejsce dla pijanych ludzi, którzy stwarzają ogromne niebezpieczeństwo. Nie życzę chyba nikomu takiej sytuacji, bo nikt nie chce przypadkiem pozbawić kogoś życia, a jeżeli tak bardzo chcecie tego doświadczyć, to mam nadzieje że jednak w takiej sytuacji się znajdziecie i ciekawe jak wtedy się zachowacie ?
aaa
aaa 2.11.2018, 19:21
Każdy tylko aby napisać, że pijany chociaż prawdopodobnie nawet nie był na miejscu wypadku. Nie jest w stanie wyobrazić, że człowiek mógł stracić przytomność z przyczyn zdrowotnych, ale widocznie to może być za ciężkie. A kierowca nie powinien mimo wszystko ruszać samochodu z miejsca wypadku
.....
..... 4.11.2018, 21:22
Mimo wszystko to Ty Się człowieku zastanów, nie powinien ruszać, ale chyba NORMALNY człowiek ma w głowie najpierw jak najszybciej pomoc, a nie myslec o tym ze nie powinien ruszać samochodu bo jakis mędrzec tak rzecze. I skoro policja stwierdziła ze był pijany i mieszkańcy go znają, wiedza jaki jest bo nie była ta pierwsza sytuacja tego typu ze leżał na drodze, to na pewno Ty wiesz dużo lepiej. Ludzie do cholery jasnej, myślenie nie boli.
***
*** 31.10.2018, 14:57
Jasne ze trauma dla kierowcy do konca zycia.W taka pogode widocznosc jest slabiutka tym bardziej dla kierowcy ktory jak niektorzy wiedza zle widzi.Moze tej rodzinie to da do myslenia bo wszystkich widzi tylko nie siebie
Adam
Adam 1.11.2018, 19:41
Znam tą rodzinę i myśle ze autor wyżej musi mieć jakis problem sam ze sobą albo czegoś zazdrości bo z tego co mi wiadomo cała ta rodzina jest bardzo dobra. Polecam powiedzieć w oczy albo beznadziejne komentarze zachować sobie
Dc
Dc 1.11.2018, 19:31
A może autor komentarza miałby tyle odwagi i rodzinie powiedział w oczy, a nie kozak w internecie *** w świecie?
...
... 31.10.2018, 10:53
No pewnie że nie trzeba ale ciężko tego nie zrobić kiedy człowiek leży niewidoczny na ulicy kiedy jest ciemno. Padał wtedy deszcz co jeszcze bardziej pogorsza widoczność na jezdni i w takich warunkach droga hamowania również się wydłuża... Musimy się postawić w takiej sytuacji i pomyśleć jak sami byśmy się zachowali, bo oceniać innych każdy potrafi.
...
... 29.10.2018, 15:30
Trzezwy czy pijany ale czlowiek nie zyje.
Wojtek
Wojtek 29.10.2018, 14:16
Kierowca nie uciekł. Nie miał przy sobie telefonu. Zawrócił, aby wezwać pomoc. Trauma do końca życia, współczuję.
...
... 28.10.2018, 21:09
Szkoda że nikt nie napisał że potrącony leżał pijany na ulicy...
Xyz
Xyz 29.10.2018, 16:41
To jak człowiek jest pijany to trzeba go odrazu potrącić. Człowieku on nie żyje.
Dx
Dx 29.10.2018, 10:24
A cos by to zmieniło jakby leżał trzeźwy?
luk
luk 30.10.2018, 07:28
trzeźwy by nie leżał
Dec