Pierwsza porażka szczypiornistów AZS AWF

• 5.11.2018, 13:41 (aktualizacja 05.11.2018 13:48)
  • (AK)
Pierwsza porażka szczypiornistów AZS AWF Adam Trochimiuk
Po dwutygodniowej przerwie związanej z meczami reprezentacji Polski do gry powrócili piłkarze ręczni AZS AWF Biała Podlaska. Nasz zespół doznał pierwszej porażki w obecnych rozgrywkach pierwszej ligi, w spotkaniu w Tarnowie ulegając miejscowemu SPR PWSZ.

SPR PWSZ Tarnów – AZS AWF Biała Podlaska 35:31 (16:11)

AZS AWF Biała Podlaska: Adamiuk, Kozłowski, Sętowski - Ziółkowski 7, Kriuczkow 6, Małecki 5, Wołyncew 5, Bekisz 3, Stefaniec 2, Urbaniak 2, Banaś 1, Łazarczyk, Maksymczuk, Niedzielenko, Nowicki.

Nasi zaczęli mecz od prowadzenia, po trafieniu Bartosza Ziółkowskiego. A w 8 minucie prowadzili 6:3, gdy na listę strzelców wpisał się Denis Wołyncew. Miejscowi szybko jednak odrobili straty, doprowadzając do remisu 7:7, a potem zaczęli rządzić na parkiecie. I do przerwy prowadzili już pięcioma bramkami. W drugiej odsłonie nadal wyraźnie dominowali gospodarze, którzy w 40 minucie odjechali podopiecznym trenerów Dmitrija Tichona i Sławomira Bodasińskiego na dziewięć bramek, prowadząc 23:14. Duża przewaga tarnowian utrzymywała się jeszcze w 54 minucie, gdy było 31:22. Ale zespół AZS AWF ambitnie walczył do końca i zdołał zmniejszyć rozmiary porażki.

Więcej w najnowszym, papierowym i elektronicznym wydaniu "Słowa Podlasia".