Tysiące uchodźców zostanie przebadanych w Białej

Do ośrodków w Podkowie Leśnej i Białej Podlaskiej mają trafić tysiące uchodźców, którzy w ramach relokacji i przesiedleń zostaną odesłani do innych polskich ośrodków dla cudzoziemców. Dlaczego właśnie te miasta? Bo mają tzw. filtry epidemiologiczne.

Czytaj więcej...

Koktajlowe wariacje z gruszką w tle (GALERIA)

Kolejna edycja Wschodnich Konfrontacji Barmańskich przechodzi do historii. Po raz pierwszy zawodnicy zmierzyli się nie tylko w stylu klastycznym, ale i flair.

Czytaj więcej...

Maria Skonieczna Wyjątkową Bialczanką!

Niezłomna, kreatywna, wymagająca najwięcej od siebie, dobry duch całego środowiska, osoba, dla której nie ma rzeczy niemożliwych - tak o tegorocznej laureatce konkursu Wyjątkowa Bialczanka mówił Józef Szeptycki, honorowy członek Bialskiego Stowarzyszenia Kobiet tuż przed wręczeniem pamiątkowej broszy. 25 września w Bialskim Centrum Kultury otrzymała ją Maria Skonieczna.

Czytaj więcej...

Wyprowadzili z banków 35 milionów

Były bialski policjant oraz kilkanaście innych mieszkańców Podlasia brało udział w okradaniu właścicieli elektronicznych kont bankowych na całym świecie. Skradzione pieniądze legalizowano poprzez transakcje na zakładanych specjalnie po to rachunkach.

Czytaj więcej...

Sezon zakończyli w strugach deszczu (GALERIA)

Pogoda nie dopisała sympatykom dwóch kółek, którzy 20 września zebrali się na placu Wolności, by wspólnie zakończyć sezon motocyklowy. Gościem niedzielnego spotkania był Gabriel Marcinów, mistrz Polski w trialu.

Czytaj więcej...