Stefaniuk odmówił wzięcia udziału w debacie!

Nie odbędzie się debata "Słowa Podlasia" oraz "PulsMiasta.tv" przed drugą turą wyborów prezydenckich w Białej Podlaskiej. Dariusz Stefaniuk (Prawo i Sprawiedliwość) odmówił wzięcia w niej udziału. Kandydat odmówił także "Radiu Lublin" oraz "Radiu Podlasie".

Czytaj więcej...

Możesz pomóc bialskiemu schronisku

Schronisko dla zwierząt Azyl przyłączyło się do ogólnopolskiej akcji, która polega na kupowaniu zwierzętom potrzebnych im przedmiotów. Wszystko odbywa się za pośrednictwem portalu www.dlaschroniska.pl.

Czytaj więcej...

Zmiany na trasie linii A

Nastąpiła zmiana przebiegu linii A. Wszystkie kursy do Sławacinka Starego w dzień roboczy, soboty, niedziele i święta oraz w dni robocze wolne od nauki będą realizowane następującą trasą.

Czytaj więcej...

Wielka debata "Słowa" i "PulsMiasta.tv"(WIDEO)

Odliczamy dni do wyborów samorządowych. O fotel prezydenta Białej Podlaskiej stara się sześcioro kandydatów. Pięciu z nich gościliśmy 4 listopada w studio zaaranżowanym w gościnnych progach bialskiego Bialcon Clubu.

Czytaj więcej...

Inwestycja za prawie 20 mln zł

Na przekazanym przez miasto za symboliczną złotówkę terenie po budynku, w którym mieścił się Zajazd u Radziwiłła ma powstać Centrum Pomocy Osobom z Autyzmem. Budowy podejmie się stowarzyszenie Wspólny Świat.

Czytaj więcej...

Będą leczyć cudzoziemców

Urząd do Spraw Cudzoziemców planuje budowę filara epidemiologicznego w ośrodku przy ul. Dokudowskiej. Będą tam trafiać cudzoziemcy przekraczający wschodnią granicę. Na miejscu możliwe będzie szybkie wykrycie chorób zakaźnych.

Czytaj więcej...

Studenci już po ślubowaniu

Ponad 700 studentów pierwszego roku rozpoczęło studia w filii Akademii Wychowania Fizycznej w Warszawie. 13 października wzięli udział w uroczystej inauguracji roku akademickiego.

Czytaj więcej...

Nauczycielom nagrody się należą

W tym roku regionalne obchody Dnia Komisji Narodowej zorganizowano w Białej Podlaskiej. 13 października w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 4 odbyła się uroczysta akademia, podczas której wręczono nauczycielom odznaczenia i nagrody za trud, jaki wkładają w swoją pracę.

Czytaj więcej...

Dziurman: mam sentyment do Białej

Z Arturem Dziurmanem, który przyjechał do Białej Podlaskiej, by zaprosić mieszkańców na spektakl „Brat naszego Boga”, którego jest reżyserem i pomysłodawcą, rozmawiała Justyna Dragan.

Czytaj więcej...

Czy miasto będzie musiało zamknąć szkołę?

Wszystko wskazuje na to, że liceum dla dorosłych, które miało powstać przy III LO im. A. Mickiewicza, jednak nie zostanie uruchomione. To jednak nie koniec złych wiadomości – nad szkołą zawisło widmo zamknięcia.

Czytaj więcej...