Bieg, pochód i wystawa w hołdzie wyklętym (GALERIA)

Setki bialczan wzięło udział w obchodach Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Dominowali wśród nich ludzie młodzi, którym nie jest obca historia miasta i jego mieszkańców.

Czytaj więcej...

Fryzury w hollywódzkim stylu (GALERIA)

Międzyszkolny Konkurs Fryzjerski, tym razem pod hasłem „Gwiazdy w stylu Hollywood”, zorganizowano już po raz jedenasty. Było stylowo, szykownie i z klasą. Pomysłów na oryginalne fryzury nie brakowało. Dopełnieniem były oryginalne makijaże i efektowne kreacje modelek.

Czytaj więcej...

Wojna na oświadczenia

Temat sesji był obecny w mediach już kilka dni przed sesją. Dariusz Litwiniuk, przesłał do mediów oświadczenie, w którym obciąża Andrzeja Czapskiego za dziurę w systemie gospodarki odpadami. Na sesji radny Mariusz Michalczuk odczytał oświadczenie byłego prezydenta.

Czytaj więcej...

Radni zdecydowali: Zapłacimy więcej za śmieci

Sesja, podczas której radni debatowali nad stawkami za śmieci odbyła się 27 lutego. Do zaproponowanych przez radnych klubów PiS i PO opozycja miała wiele uwag. 

Czytaj więcej...

To będzie wyjątkowy jubileusz

Jubileusz 45-lecia Zespołu Pieśni i Tańca Podlasie działającego przy filii Akademii Wychowania Fizycznego zbliża się wielkimi krokami. 11 kwietnia odbędzie się koncert, podczas którego zaprezentuje się Orkiestra Kameralna pod kierownictwem Przemysława Marcyniaka.

Czytaj więcej...

Zmiany poprzez wspólną zabawę

Celem olimpiady „Zwolnieni z teorii” jest wprowadzenie zmian społecznych w środowiskach lokalnych. Odbędzie się ona 28 lutego w godz. 11-14 w sali gimnastycznej I LO im. J. I. Kraszewskiego.

Czytaj więcej...

Druga świetlica już działa (GALERIA)

Bialskie stowarzyszenie Promień uruchomiło swoją drugą placówkę. Siedziba świetlicy mieści się w Szkole Podstawowej nr 9. Dzieci mogą tam odrabiać lekcje i aktywnie spędzać czas.

Czytaj więcej...

Koło Bialczan bawiło się i wspierało (GALERIA)

Jak co roku Stowarzyszenie Koło Bialczan w Białej Podlaskiej zorganizowało karnawałowy bal dla swoich członków i sympatyków.

Czytaj więcej...

Otrzymali puchary za kreatywną promocję miasta

Uczniowie szkół ponadgimnazjalnych już po raz piaty wzięli udział w konkursie "Moje miasto Biała Podlaska" organizowanym przez Podlaską Agencję Consultingową Rectus-Woc. Podsumowanie odbyło się 19 lutego.

Czytaj więcej...

Zabawa na sto dwa w sali zabaw (GALERIA)

15 lutego w sali zabaw Fit and Fun zorganizowano bal karnawałowy dla dzieci. Dla uczestników przygotowano mnóstwo atrakcji takich jak konkursy czy zabawy z animatorami.

Czytaj więcej...