Lepiej rozdać niż sprzedać za bezcen

Członkowie Ruchu Wolnościowego zorganizowali heppening, podczas którego chcieli pokazać, że sadownicy są w trudnej sytuacji i ich plony nie pozwolą na zwrot kosztów, jakie ponieśli.

Czytaj więcej...

Pielgrzymi już na szlaku

Po mszy pod przewodnictwem biskupa siedleckiego Kazimierza Gurdy i wspólnej modlitwie pielgrzymi z grupy 10A, 10B i 11 ruszyli na pątniczy szlak. Po pokonaniu blisko 400 km dojdą na Jasną Górę, gdzie już 15 sierpnia będą modlić się z tysiącami pielgrzymów z całej Polski.

Czytaj więcej...

Jadąc promowali życie bez alkoholu

Wybrali zdrowy tryb życia i aktywność. Mowa o uczestnikach rajdu rowerowego, w którym do przejechania mają ponad 3000 km. Wzięło w nim udział dwóch członków bialskiego klubu abstynenta Krokus.

Czytaj więcej...

Lato w mieście

Bialskie Centrum Kultury zaprasza dzieci i młodzież na zajęcia wakacyjne. 24, 27 i 28 lipca KK Scena przygotował zajęcia z rękodzieła dla młodzieży.

Czytaj więcej...

Miasto walczy z dopalaczami

Po ostatnich doniesieniach o zamknięciu punktu sprzedaży dopalaczy na ul. Sapieżyńskiej i trafieniu do szpitala kolejnych młodych osób zatrutych tymi substancjami, miasto postanowiło bliżej przyjrzeć się sprawie. Okazuje się, że działania profilaktyczne prowadzone były dużo wcześniej.

Czytaj więcej...

Koncertowe i filmowe wieczory w parku

Wieje nudą w wakacje? Przedstawiamy plan pokazów filmów polskich i zagranicznych oraz koncertów, które wyświetlane będą w parku Radziwiłłowskim. Początek zawsze o godz. 20.

Czytaj więcej...

Piątkowe granie. Sprawdź kto wystąpi za tydzień

W ramach piątkowych koncertów na placu Wolności 24 lipca wystąpił zespół Silk z Januszem Maleńczukiem na czele. Publiczność dopisała. Na scenie nie zabrakło coverów znanych muzyków i własnych produkcji Maleńczuka.

Czytaj więcej...

Białoruska pielgrzymka bialskich cyklistów

Cykliści z Białej Podlaskiej pojechali na Białoruś, by modlić się przed obrazem Matki Bożej Brasławskiej, Królowej Jezior. 17 lipca wrócili do Białej Podlaskiej.

Czytaj więcej...

Jarmark u Radziwiłła (GALERIA)

11 lipca, w pierwszym dniu Jarmarku u Radziwiłła, na deskach amfiteatru zapachniało światem. Przed, niestety, mało liczną bialską publicznością tańce i tradycje ze swoich regionów zaprezentowały zespoły z Egiptu, Ukrainy i Niemiec.

Czytaj więcej...

Antysystemowe centrum już działa

Działacze antysystemowych partii i stowarzyszeń łączą siły. Otworzyli biuro przy ul. Janowskiej 11e, w którym chcą organizować spotkania i edukować mieszkańców m.in. w sprawie zbliżającego się referendum.

Czytaj więcej...