"Słowo" zaprosiło Świętego Mikołaja. Będzie w Zameczku!

Takiej okazji żadne dziecko nie powinno przegapić. 4 grudnia Białą Podlaską odwiedzi sam Święty Mikołaj. W Centrum Rozrywki dla Dzieci Zameczek wręczy dzieciom prezenty i wysłucha przygotowanych dla niego piosenek i wierszyków.

Czytaj więcej...

Święto Niepodległości z prezydentem Dudą

Zgodnie ze wcześniejszymi zapowiedziami 11 listopada, czyli w Narodowe Święto Niepodległości, do miasta przybędzie prezydent Andrzej Duda.

Czytaj więcej...

Autobusy dowiozą na cmentarze

W związku ze zbliżającym się dniem Wszystkich Świętych oraz Dniem Zadusznym tradycyjnie uruchomione zostaną dodatkowe kursy autobusów na cmentarz komunalny i parafialny.

Czytaj więcej...

Promocja szlaku poprzez rowerowe akrobacje (GALERIA)

W Zakładzie Doskonalenia Zawodowego im. K.K. Baczyńskiego zorganizowano wyjątkowy pokaz rowerowy. Z wizytą przybył Krystian Herba, kilkakrotny rekordzista Guinnessa, który przekonywał, że jazda na dwóch kółkach to nie tylko samo zdrowie.

Czytaj więcej...

Jest wizualizacja pałacu Radziwiłłów

Po szumnych zapowiedziach odbudowy pałacu Radziwiłłów przez Fundację Fundusz Rewitalizacji z Gdyni, przyszedł czas na przygotowanie wizualizacji projektu. – Wygląda majestatycznie – uważa prezydent Dariusz Stefaniuk. Jednak sceptyków pomysłu nie brakuje.

Czytaj więcej...