Pierwszy dzwonek zakończył wakacje (FOTO)

To już koniec laby. 1 września uczniowie wrócili do swoich szkół i rozpoczęli nowy rok szkolny. Pierwszoklasiści otrzymali elementarze, które pomogą im przyswoić podstawową wiedzę.

Czytaj więcej...

Auta zatruwają życie mieszkańcom centrum

– To, co się dzieje na moim podwórku woła o pomstę do nieba – mówi rozżalony mieszkaniec kamienicy na rogu ulic Prostej i Moniuszki. Przed jego domem prawie codziennie parkują auta, których właściciele nie znaleźli miejsca postojowego w centrum.

Czytaj więcej...

Nie będą uśmiechać się z przystanków

W środę 27 sierpnia oficjalnie rozpoczęła się kampania wyborcza do samorządu. Po raz kolejny miasto nie będzie zaśmiecone plakatami kandydatów. Prezydent miasta podtrzymał swoją wcześniejszą decyzję o zakazie wieszania materiałów reklamowych na słupach.

Czytaj więcej...

Bezpłatne elementarze trafiły do szkół

Wszystkie bialskie podstawówki otrzymały już bezpłatne elementarze dla uczniów pierwszych klas. Maluchy odbiorą je dopiero 1 września, ale rodzice mogą się wcześniej zapoznać z ich treścią.

Czytaj więcej...

Maserati Schumachera na bialskim lotnisku (FOTO)

Battle Royale to pierwsza tego typu impreza w Polsce. Zorganizowano ją na byłym lotnisku wojskowym. Widzowie mieli okazję zobaczyć bardzo szybkie samochody, które na trasie osiągały grubo ponad 300 km/h.

Czytaj więcej...

Zrób zdjęcie i wygraj kasę na aparat

„Pokaż nam jak dzięki funduszom europejskim zmienia się oblicze Białej Podlaskiej i jak wpływa to na życie mieszkańców naszego miasta” – zachęcają organizatorzy konkursu fotograficznego, który ogłosił prezydent Andrzej Czapski.

Czytaj więcej...

Kolejna linia przejedzie przez Kościuszki

Kolejna linia komunikacji miejskiej przebiegać będzie przez ulicę Kościuszki. Do tej pory tą niewielką ulicą przejeżdżały linie D i P. Dołączy do nich linia F. Do tej pory omijała ona tę ulicę przez aleję Tysiąclecia.

Czytaj więcej...

Kierowco, czekają cię utrudnienia w ruchu

W mieście rozpoczynają się remonty dwóch kluczowych dróg. Można spodziewać się utrudnień w ruchu. W sobotę 23 sierpnia od godziny 8.00 do 20.00 zamknięta zostanie ulica Terebelska na odcinku od obwodnicy do granic miasta.

Czytaj więcej...

Mieszkańcy oddali wiele litrów krwi (WIDEO)

Na bialski plac Wolności 13 sierpnia przyjechał autobus krwiodawstwa. Z inicjatywy stowarzyszenia „Młodzi Demokraci” mieszkańcy miasta mogli oddawać krew. Mobilna stacja przeżywała oblężenie.

Czytaj więcej...

Stefaniuk przepyta bialczan (WIDEO)

Przez najbliższy miesiąc Dariusz Stefaniuk będzie przepytywał mieszkańców. Kandydat na prezydenta Białej Podlaskiej przygotował specjalną ankietę, która ma dać odpowiedz, co bialczanie chcieliby zmienić w swoim mieście.

Czytaj więcej...