Mała Miss Fofo 2015 i Mały Mister Foto 2015 wyłonieni

6-letnia Nikola Adamowicz z Przychód w gm. Międzyrzec Podlaski oraz 3,5-letni Mateusz Mieleszko z Białej Podlaskiej zostali zwycięzcami organizowanego przez nasz tygodnik plebiscytu na Małą Miss Foto i Małego Mistera Foto 2015.

 

Czytaj więcej...

Jaką nazwę nosić będą ronda?

Rondo Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego - taka jest propozycja nazwy ronda przy ul. Lubelskiej. Z kolei rondo przy skrzyżowaniu ulicy Terebelskiej, Okopowej i Królowej Jadwigi może decyzją radnych nosić nazwę Macieja Płażyńskiego. 

Czytaj więcej...

Setki parafian na mszy odpustowej

Parafia Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny 15 sierpnia obchodziła odpust. Uroczystej sumie, w której wzięło udział kilkaset osób, przewodniczył ks. Marian Daniluk, proboszcz parafii Narodzenia NMP.

Czytaj więcej...

Rada wygasi mandat Romaniukowi

Jest decyzja w sprawie mandatu radnego Wojciecha Romaniuka (PiS). Jego partyjny kolega zarzucił mu niedawno, że prowadzi działalność w lokalu należącym do miasta, a to w przypadku sprawowania mandatu radnego jest niezgodne z prawem. Urząd Wojewódzki, który sprawą zajmował się od czerwca zdecydował: Romaniuk przestanie być radnym.

Czytaj więcej...

Uwaga, nie będzie ciepłej wody!

Od 18 do 21 sierpnia nastąpi przerwa w dostarczaniu ciepłej wody, bo PEC remontuje budynek.

Czytaj więcej...

Lepiej rozdać niż sprzedać za bezcen

Członkowie Ruchu Wolnościowego zorganizowali heppening, podczas którego chcieli pokazać, że sadownicy są w trudnej sytuacji i ich plony nie pozwolą na zwrot kosztów, jakie ponieśli.

Czytaj więcej...

Pielgrzymi już na szlaku (GALERIA)

Po mszy pod przewodnictwem biskupa siedleckiego Kazimierza Gurdy i wspólnej modlitwie pielgrzymi z grupy 10A, 10B i 11 ruszyli na pątniczy szlak. Po pokonaniu blisko 400 km dojdą na Jasną Górę, gdzie już 15 sierpnia będą modlić się z tysiącami pielgrzymów z całej Polski.

Czytaj więcej...

Jadąc promowali życie bez alkoholu

Wybrali zdrowy tryb życia i aktywność. Mowa o uczestnikach rajdu rowerowego, w którym do przejechania mają ponad 3000 km. Wzięło w nim udział dwóch członków bialskiego klubu abstynenta Krokus.

Czytaj więcej...

Lato w mieście

Bialskie Centrum Kultury zaprasza dzieci i młodzież na zajęcia wakacyjne. 24, 27 i 28 lipca KK Scena przygotował zajęcia z rękodzieła dla młodzieży.

Czytaj więcej...

Miasto walczy z dopalaczami

Po ostatnich doniesieniach o zamknięciu punktu sprzedaży dopalaczy na ul. Sapieżyńskiej i trafieniu do szpitala kolejnych młodych osób zatrutych tymi substancjami, miasto postanowiło bliżej przyjrzeć się sprawie. Okazuje się, że działania profilaktyczne prowadzone były dużo wcześniej.

Czytaj więcej...