Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 3 października 2022 12:49
Reklama

P.H.U. "Robex"

Robex to firma o zasięgu lokalnym, która rozpoczęła działalność w 1997 roku w Białej Podlaskiej. – Interesowałem się elektroniką, więc myśl o założeniu własnej działalności wyrosła z prawdziwej pasji – podkreśla właściciel Robert Chiluk.
P.H.U. "Robex"

– Wtedy to zająłem się profesjonalnym nagłaśnianiem samochodów. Wkrótce poszerzyliśmy naszą ofertę o alarmy samochodowe i inne zabezpieczenia chroniące auta przed kradzieżą. Oprócz standardowych systemów alarmowych zakładamy systemy namierzania GuardSystem, CMA, FlotisGo – dodaje.

Następnym krokiem było rozszerzenie oferty o multimedia samochodowe i bardzo popularne w tej chwili CB radia oraz nawigacje satelitarne. W sprzedaży firma posiada również niezbędne dla każdego kierowcy alkomaty i wykrywacze radarów. Dla firm i osób prywatnych poleca również CB, do bliskiej komunikacji PMR-ki oraz lokalizatory GPS. – Aby zapewnić klientom detalicznym jak najszerszą gamę produktów, zostaliśmy członkiem renomowanej sieci sklepów Centrum Car Audio. W ostatnim czasie poszerzyliśmy ofertę sprzedaży o popularne produkty Yanosika. Zapraszamy również motocyklistów do zakupu Interkomów oraz kamer sportowych. Ciągle się rozwijamy, mamy mnóstwo planów, ale na razie nie chciałbym o nich opowiadać, by nie zapeszyć – informuje właściciel.

Sklep znajduje się w Białej Podlaskiej przy ul. Józefa Chełmońskiego 2.

ROBEX Robert Chiluk SMS O TREŚCI SPMK.13 NA NUMER 73601 (3zł+VAT = 1 głos) lub 7643 (6 zł+VAT = 3 głosy) lub 79567 (9zł+VAT = 5 głosów)


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: BruesTreść komentarza: Taka Informacja! Przed wprowadzeniem nowych przepisów pieszy znajdujący się na przejściu miał pierwszeństwo więc oczywiście ludzie gineli. Ale każdy był nauczony że należy podejść do przejścia, rozejrzeć się i oczekiwać na możliwość wejścia. Dziś po zmianie przepisów pieszy podchodzi do przejścia i już ze świadomością że ma prawnie pierwszeństwo, nie zważając na pojazdy znajdujące się w ruchu bez możliwości zatrzymania się, wkracza wprost pod nadjeżdżający pojazd. Ludzie ogarnijcie się. Pierwszeństwo nie daje nam nieśmiertelności.Data dodania komentarza: 03.10.2022, 12:34Źródło komentarza: Dlaczego piesi giną na przejściach dla pieszych? Odpowiedź zaskakujeAutor komentarza: Karolina wTreść komentarza: Nie rozumiem, po co mają sprawdzac deklaracje dot. Śmieci czy rozliczenia podatkowe? Jaki ma to związek z ogrzewaniem?Data dodania komentarza: 29.09.2022, 16:51Źródło komentarza: Wnioskowałeś o dodatek węglowy? Urzędnik sprawdzi teraz twoje śmieciAutor komentarza: KaczanTreść komentarza: 40tyś i 5tyś debetu brzmi lepiejData dodania komentarza: 28.09.2022, 19:39Źródło komentarza: Chciała sprzedać płaszcz. Straciła prawie 8 tysięcy złotychAutor komentarza: sdgfhfgTreść komentarza: https://www.slowopodlasia.pl/artykul/19999,to-spelnienie-naszych-marzen-rozpoczyna-sie-budowa-hali-widowiskowo-sportowej-w-miedzyrzecu-podlaskimData dodania komentarza: 28.09.2022, 00:06Źródło komentarza: "To spełnienie naszych marzeń". Rozpoczyna się budowa hali widowiskowo-sportowej w Międzyrzecu PodlaskimAutor komentarza: Małgorzata MościckaTreść komentarza: Oddam trzy rowery tylko ktoś musi je odebrać bo nie mam czym ich przetransportowacData dodania komentarza: 27.09.2022, 22:44Źródło komentarza: Masz zbędny rower? Daj mu drugie życie i pomóż potrzebującym!
Reklama
Reklama
Reklama