Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 3 października 2022 14:33
Reklama

Petrodom Paliwa Sp. z o.o Sp.k.

Petrodom Paliwa Sp. z o.o Sp.k. swoją działalność rozpoczęła w 1991 roku. Była to firma rodzinna prowadząca stację paliw w Białej Podlaskiej. Z czasem rozszerzyła zakres działalności o sprzedaż hurtową paliw silnikowych, oleju grzewczego i LPG, stając się regionalnym liderem branży paliw. Odzwierciedlają to liczne nagrody i wyróżnienia otrzymywane na przestrzeni minionych lat oraz wysokie pozycje zajmowane w różnych rankingach. W najpoczytniejszym rankingu krajowym 500 największych przedsiębiorstw Rzeczpospolitej Petrodom nieprzerwanie gości od 2004 roku, zaś w województwie lubelskim może poszczycić się obecnością w pierwszej szóstce największych podmiotów.
Petrodom Paliwa Sp. z o.o Sp.k.

Obecnie Petrodom oferuje sprzedaż z kilkunastu baz paliw w całej Polsce, dostarcza paliwa do klienta własną dostawą oraz prowadzi sprzedaż detaliczną poprzez dwadzieścia stacji paliw zlokalizowanych głównie na wschodzie i południu kraju. Od początku 2021 r. Petrodom jest nowym właścicielem automatycznych stacji paliw należących wcześniej do sieci OPN24, które obecnie przechodzą proces rebrandingu w firmowe barwy. Tankując na stacjach, klient ma zawsze gwarancję atrakcyjnej ceny i najwyższej jakości paliwa. – W 2017 roku rozpoczęliśmy nowy rozdział w historii firmy i zaoferowaliśmy hurtowe dostawy węgla kamiennego. Szybko zdobyliśmy pozycję jednego z czołowych importerów i sprzedawców surowca, oferując węgiel kamienny pochodzący od sprawdzonych producentów i gwarantujący doskonałe parametry jakościowe – mówi Mateusz Domański.

Dziś w ofercie firmy znajduje się węgiel kamienny, który z powodzeniem jest w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym Klientom, na co dowodem są liczne kontrakty opiewające na kilkadziesiąt tysięcy ton surowca, którego odbiorcami są m.in. elektrociepłownie, zakłady przemysłowe, mleczarnie, instalacje komercyjne, wspólnoty mieszkaniowe czy jednostki samorządowe oraz tysiące klientów detalicznych korzystających z naszej oferty ekogroszku workowanego. Tak szeroka oferta pozwala zaspokoić potrzeby każdego klienta zarówno w segmencie paliw ciekłych jak i stałych, czyniąc nas multienergetycznym liderem branży w Polsce wschodniej. Petrodom Paliwa Sp. z o.o. mieści się przy ul. Sidorskiej 61 w Białej Podlaskiej. 

Petrodom Paliwa Sp. z o.o Sp.k SMS O TREŚCI SPSP.5 NA NUMER 73601 (3zł+VAT = 1 głos) lub 7643 (6 zł+VAT = 3 głosy) lub 79567 (9zł+VAT = 5 głosów)


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: MTreść komentarza: Tylko nie mówcie, że to ta "gwiazda" ze zdjęcia.Data dodania komentarza: 03.10.2022, 13:32Źródło komentarza: Okradła go i złamała mu serce. Na dodatek wyszła za innegoAutor komentarza: BruesTreść komentarza: Taka Informacja! Przed wprowadzeniem nowych przepisów pieszy znajdujący się na przejściu miał pierwszeństwo więc oczywiście ludzie gineli. Ale każdy był nauczony że należy podejść do przejścia, rozejrzeć się i oczekiwać na możliwość wejścia. Dziś po zmianie przepisów pieszy podchodzi do przejścia i już ze świadomością że ma prawnie pierwszeństwo, nie zważając na pojazdy znajdujące się w ruchu bez możliwości zatrzymania się, wkracza wprost pod nadjeżdżający pojazd. Ludzie ogarnijcie się. Pierwszeństwo nie daje nam nieśmiertelności.Data dodania komentarza: 03.10.2022, 12:34Źródło komentarza: Dlaczego piesi giną na przejściach dla pieszych? Odpowiedź zaskakujeAutor komentarza: Karolina wTreść komentarza: Nie rozumiem, po co mają sprawdzac deklaracje dot. Śmieci czy rozliczenia podatkowe? Jaki ma to związek z ogrzewaniem?Data dodania komentarza: 29.09.2022, 16:51Źródło komentarza: Wnioskowałeś o dodatek węglowy? Urzędnik sprawdzi teraz twoje śmieciAutor komentarza: KaczanTreść komentarza: 40tyś i 5tyś debetu brzmi lepiejData dodania komentarza: 28.09.2022, 19:39Źródło komentarza: Chciała sprzedać płaszcz. Straciła prawie 8 tysięcy złotychAutor komentarza: sdgfhfgTreść komentarza: https://www.slowopodlasia.pl/artykul/19999,to-spelnienie-naszych-marzen-rozpoczyna-sie-budowa-hali-widowiskowo-sportowej-w-miedzyrzecu-podlaskimData dodania komentarza: 28.09.2022, 00:06Źródło komentarza: "To spełnienie naszych marzeń". Rozpoczyna się budowa hali widowiskowo-sportowej w Międzyrzecu Podlaskim
Reklama
Reklama
Reklama