Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 3 października 2022 13:58
Reklama

Energy Kolor Sp. z o.o.

Energy Kolor Sp. z o.o.

Firma Energy Kolor Sp. z o.o. powstała w maju 1996 roku w Białej Podlaskiej. Założycielem był Dariusz Zieleniewski. Początkowo nie była to duża firma, która działała na lokalnym terenie. Zajmowała się systemami sterowania i automatyzacji procesów przemysłowych i grzewczych, a także pracami badawczo-rozwojowymi w zakresie nauk technicznych. Z biegiem lat firma się rozwinęła i przekształciła się w Energy Kolor Sp. z o.o., którą obecnie zarządza i jest właścicielem Jerzy Rychliński - posiadający stosowną wiedzę techniczną i doświadczenie. Rozszerzony został wachlarz usług świadczonych na rzecz wielu różnych instytucji, przedsiębiorców i osób fizycznych.

Obecnie Energy kolor Sp. z o.o. świadczy usługi w zakresie usług sanitarnych z akcentem na odnawialne źródła energii tj. pompy ciepła, fotowoltaikę, kotłownie gazowe kondensacyjne itp. Oferuje klientom kompleksowe usługi od audytu energetycznego w domu klienta, przygotowanie szczegółowej dokumentacji technicznej aż po fachowy montaż. Spółka świadczy fachowe doradztwo w zakresie rozwiązań technicznych i rozwiązań dostosowanych do możliwości finansowych inwestorów. Reasumując spółka realizuje inwestycje w budynkach użyteczności publicznej, domach jednorodzinnych i budynkach wielorodzinnych na terenie województwa lubelskiego jak i innych województw. Pracownicy spółki są fachowcami w dziedzinie nowych technologii odnawialnych źródeł energii.

Więcej informacji o Energy Kolor Sp. z o.o. można uzyskać na stronie www.energy.waw.pl., siedziba spółki znajduje się w Białej Podlaskiej przy ul. Północnej 6.

Energy Kolor Sp. z o.o. SMS O TREŚCI SPMK.6 NA NUMER 73601 (3zł+VAT = 1 głos) lub 7643 (6 zł+VAT = 3 głosy) lub 79567 (9zł+VAT = 5 głosów)


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: MTreść komentarza: Tylko nie mówcie, że to ta "gwiazda" ze zdjęcia.Data dodania komentarza: 03.10.2022, 13:32Źródło komentarza: Okradła go i złamała mu serce. Na dodatek wyszła za innegoAutor komentarza: BruesTreść komentarza: Taka Informacja! Przed wprowadzeniem nowych przepisów pieszy znajdujący się na przejściu miał pierwszeństwo więc oczywiście ludzie gineli. Ale każdy był nauczony że należy podejść do przejścia, rozejrzeć się i oczekiwać na możliwość wejścia. Dziś po zmianie przepisów pieszy podchodzi do przejścia i już ze świadomością że ma prawnie pierwszeństwo, nie zważając na pojazdy znajdujące się w ruchu bez możliwości zatrzymania się, wkracza wprost pod nadjeżdżający pojazd. Ludzie ogarnijcie się. Pierwszeństwo nie daje nam nieśmiertelności.Data dodania komentarza: 03.10.2022, 12:34Źródło komentarza: Dlaczego piesi giną na przejściach dla pieszych? Odpowiedź zaskakujeAutor komentarza: Karolina wTreść komentarza: Nie rozumiem, po co mają sprawdzac deklaracje dot. Śmieci czy rozliczenia podatkowe? Jaki ma to związek z ogrzewaniem?Data dodania komentarza: 29.09.2022, 16:51Źródło komentarza: Wnioskowałeś o dodatek węglowy? Urzędnik sprawdzi teraz twoje śmieciAutor komentarza: KaczanTreść komentarza: 40tyś i 5tyś debetu brzmi lepiejData dodania komentarza: 28.09.2022, 19:39Źródło komentarza: Chciała sprzedać płaszcz. Straciła prawie 8 tysięcy złotychAutor komentarza: sdgfhfgTreść komentarza: https://www.slowopodlasia.pl/artykul/19999,to-spelnienie-naszych-marzen-rozpoczyna-sie-budowa-hali-widowiskowo-sportowej-w-miedzyrzecu-podlaskimData dodania komentarza: 28.09.2022, 00:06Źródło komentarza: "To spełnienie naszych marzeń". Rozpoczyna się budowa hali widowiskowo-sportowej w Międzyrzecu Podlaskim
Reklama
Reklama
Reklama