Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 3 października 2022 13:20
Reklama

Olbenz Sp. z o.o.

Olbenz Sp. z o.o.

Olbenz Sp. z o.o. to rodzinna firma założona w 1991 r. Swoją działalność spółka zapoczątkowała od prowadzenia jednej z naszych obecnych stacji paliw. Dzisiaj prowadzimy trzy stacje paliw, wszystkie pod franczyzą PKN Orlen S. A. Z czasem działalność spółki została rozszerzona o hurtową sprzedaż paliw z dostawą pod wskazany adres lub odbiorem własnym z baz paliwowych.

W chwili obecnej, dzięki stabilności i bezpieczeństwie współpracy, które udało nam się osiągnąć, jesteśmy rozpoznawalnym dostawcą na rynku regionalnym. Firma nieustannie stara się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom klientów dlatego też do oferty została wprowadzona sprzedaż zbiorników dwupłaszczowych. Od kilku lat w naszej ofercie znajdują się również myjnie bezdotykowe BKF, które dzięki zastosowaniu najnowszych technologii są zupełnie bezpieczne dla aut i środowiska. Firma skoncentrowana jest na zapewnieniu najwyższych standardów obsługi klienta, gwarancji jakości produktów oraz atrakcyjnej ceny.

Olbenz Sp. z o. o. SMS O TREŚCI SPSP.2 NA NUMER 73601 (3zł+VAT = 1 głos) lub 7643 (6 zł+VAT = 3 głosy) lub 79567 (9zł+VAT = 5 głosów)


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: BruesTreść komentarza: Taka Informacja! Przed wprowadzeniem nowych przepisów pieszy znajdujący się na przejściu miał pierwszeństwo więc oczywiście ludzie gineli. Ale każdy był nauczony że należy podejść do przejścia, rozejrzeć się i oczekiwać na możliwość wejścia. Dziś po zmianie przepisów pieszy podchodzi do przejścia i już ze świadomością że ma prawnie pierwszeństwo, nie zważając na pojazdy znajdujące się w ruchu bez możliwości zatrzymania się, wkracza wprost pod nadjeżdżający pojazd. Ludzie ogarnijcie się. Pierwszeństwo nie daje nam nieśmiertelności.Data dodania komentarza: 03.10.2022, 12:34Źródło komentarza: Dlaczego piesi giną na przejściach dla pieszych? Odpowiedź zaskakujeAutor komentarza: Karolina wTreść komentarza: Nie rozumiem, po co mają sprawdzac deklaracje dot. Śmieci czy rozliczenia podatkowe? Jaki ma to związek z ogrzewaniem?Data dodania komentarza: 29.09.2022, 16:51Źródło komentarza: Wnioskowałeś o dodatek węglowy? Urzędnik sprawdzi teraz twoje śmieciAutor komentarza: KaczanTreść komentarza: 40tyś i 5tyś debetu brzmi lepiejData dodania komentarza: 28.09.2022, 19:39Źródło komentarza: Chciała sprzedać płaszcz. Straciła prawie 8 tysięcy złotychAutor komentarza: sdgfhfgTreść komentarza: https://www.slowopodlasia.pl/artykul/19999,to-spelnienie-naszych-marzen-rozpoczyna-sie-budowa-hali-widowiskowo-sportowej-w-miedzyrzecu-podlaskimData dodania komentarza: 28.09.2022, 00:06Źródło komentarza: "To spełnienie naszych marzeń". Rozpoczyna się budowa hali widowiskowo-sportowej w Międzyrzecu PodlaskimAutor komentarza: Małgorzata MościckaTreść komentarza: Oddam trzy rowery tylko ktoś musi je odebrać bo nie mam czym ich przetransportowacData dodania komentarza: 27.09.2022, 22:44Źródło komentarza: Masz zbędny rower? Daj mu drugie życie i pomóż potrzebującym!
Reklama
Reklama
Reklama