Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Poniedziałek, 8 sierpnia 2022 13:23
Reklama

Łosice: Czy p.o. kierownik sfałszował swoją pieczątkę?

Dlaczego na pieczątce, którą posługuje się pełniący obowiązki kierownik Powiatowego Zespołu Ekonomiczno-Administracyjnego Szkół w Łosicach nie ma "p.o."? Bo się wytarło... Tak tłumaczy sam zainteresowany, Leszek Szyc.
Łosice: Czy p.o. kierownik sfałszował swoją pieczątkę?

Jak to możliwe, że Leszek Szyc od 16 lat jest p.o. kierownikiem Powiatowego Zespołu Ekonomiczno-Administracyjnego Szkół, jednostki obsługującej szkoły ponadgimnazjalne w powiecie łosickim oraz Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Łosicach?

Dlaczego posługiwał się pieczątką 'kierownik" i czy sprawą powinien się zająć prokurator? 

Pytania te zadaje nauczyciel z ZS nr 2 w Łosicach, Dariusz Miroński, który odkrył i upublicznił te nieprawidłowości.

Beata Malczuk

O tej bulwersującej sprawie dowiesz się więcej, czytają artykuł w papierowym i elektronicznym wydaniu "Słowa" nr 2.

 


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Miła 12.01.2017 11:43
Oj Leszku, Leszku co ty wyprawiasz? Już ci teściowa nie pomoże

Jan 11.01.2017 14:12
Panu Szyc to się wytarły ale szare komórki w głowie. To już kolejny przypadek w powiecie łosickim, że latami funkcję kierowniczą piastuje osoba jako "pełniąca obowiązki" Swego czasu (kilka lat) jako po. powiatowego lekarza weterynarii był p. Kuśmierczyk.

dociekliwy 12.01.2017 13:36
W latach 1998–2002 to Stefan Szańkowski był starostą powiatu łosickiego. Czyżby to Pan Stefan zatrudnił Pana Szyca i uczynił go p.o.?

art 13.01.2017 11:33
Dokładnie tak było.

jk 18.01.2017 08:58
Nie tak było. Kiedy pan Szańkowski był starostą, to Powiatowego Zespołu nie było. Był za to naczelnik oświaty i nie był nim pan Szyc, choć wtedy pracował u pani naczelnik, ale nie jako kierownik. Kierownikiem p.o. został , gdy starostą był następca Szańkowskiego i wtedy został powołany owy Zespół

??? 18.01.2017 13:39
Cytat z artykułu: "Leszek Szyc od 16 lat jest p.o. kierownikiem Powiatowego Zespołu Ekonomiczno-Administracyjnego Szkół (...)". Skoro 16 lat to od 2001? Skoro od 2001 to za czasów Pana Szańkowskiego. Ktoś tu mija się z prawdą. Pani redaktor czy jk?

art 19.01.2017 08:47
Jak by nie nazywać stanowiska to p.Szyca zatrudił p.Szańkowski - tak?