Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Sobota, 25 czerwca 2022 03:11
Reklama

PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI BIAŁA PODLASKA

Pośrednicy dla Ukrainy
Pośrednicy dla Ukrainy

Agenci z Północ Nieruchomości w Białej Podlaskiej włączyli się do ogólnopolskiej akcji „Pośrednicy dla Ukrainy”. Jednomyślnie podjęli decyzję o nieodpłatnej pomocy wszystkim osobom, które chcą wynająć lokale rodzinom dotkniętym wojną na Ukrainie. Założyli też grupę na Facebooku „Pośrednicy dla Ukrainy / miasto Biała Podlaska / powiat bialski”.

08.03.2022 13:30
Chcesz kupić mieszkanie? Przeczytaj 
Chcesz kupić mieszkanie? Przeczytaj 

Czym różni się zaliczka od zadatku? Czym jest operat szacunkowy? Na co zwrócić uwagę przy zakupie mieszkania w kamienicy a na co przy zakupie mieszkania w bloku? Po ostatnim artykule w biurze agentów Północ Nieruchomości rozdzwoniły się telefony z kolejnymi pytaniami. Klaudia Mikiciuk-Szpera, Wojciech Gałecki i Tomasz Łukaszuk odpowiadają na kilka z nich.

02.03.2022 11:01
Północ Nieruchomości: Odpowiadamy na Wasze pytania!
Północ Nieruchomości: Odpowiadamy na Wasze pytania!

Czym jest umowa na wyłączność? Jakie dodatkowe opłaty ponosimy przy zakupie nieruchomości? Czy muszę płacić podatek dochodowy od sprzedanej nieruchomości? Ile czasu ma zbywca na wyprowadzenie się z domu? Na te i inne pytania klientów odpowiadają agenci Północ Nieruchomości w Białej Podlaskiej: Klaudia Mikiciuk-Szpera, Wojciech Gałecki i Tomasz Łukaszuk.

22.02.2022 20:22
Kupując działkę, wyłącz emocje
Kupując działkę, wyłącz emocje

Co może przeszkadzać w kupnie domu lub działki? Często są to nasze emocje. Agenci Północ Nieruchomości w Białej Podlaskiej radzą, jak podczas takich sytuacji zachować chłodną głowę i racjonalne myślenie. Hold your horses! Emocje trzymaj na wodzy!

16.02.2022 12:04
Mieszkanie jest tyle warte, ile ktoś zechce zapłacić
Mieszkanie jest tyle warte, ile ktoś zechce zapłacić

Na co zwrócić uwagę, sprzedając nieruchomość? Na to pytanie odpowiada agent Północ Nieruchomości w Białej Podlaskiej Tomasz Łukaszuk w swoim e-booku „Sam sprzedam”. Mówi w nim m. in. o wycenie nieruchomości.

08.02.2022 15:12
Agent nieruchomości ma wiele narzędzi i nie zawaha się ich użyć
Agent nieruchomości ma wiele narzędzi i nie zawaha się ich użyć

Dobry agent nieruchomości koordynuje cały proces kupna-sprzedaży. Na każdym etapie stara się maksymalnie wykorzystać dostępne mu narzędzia. Tak dzieje się także w przypadku przygotowywania oferty, do czego coraz częściej wykorzystywane są innowacyjne rozwiązania.

08.02.2022 15:08
Zwiększy się ochrona kupującego
Zwiększy się ochrona kupującego

Domy na zgłoszenie, kredyty hipoteczne bez wkładu własnego, wakacje w Towarzystwach Budownictwa Społecznego to niejedyne zmiany prawne, które weszły lub wejdą na rynek nieruchomości w 2022 roku. Od lipca będzie też można bezpieczniej kupować mieszkania lub domy będące w budowie od deweloperów.

24.01.2022 20:02
Działka obciążona służebnością
Działka obciążona służebnością

Szukanie wymarzonej działki bez odpowiedniej wiedzy jest jak podróż bez mapy. W tym artykule agent Północ Nieruchomości w Białej Podlaskiej daje Ci do ręki mapę, abyś mógł ominąć pułapki i znaleźć „tę jedyną” działkę pod słońcem. Tym razem wyjaśni, czym jest służebność, jakie są jej rodzaje i jak ustanowić służebność.

18.01.2022 12:56
Możesz już zbudować dom do 70 mkw. bez pozwolenia
Możesz już zbudować dom do 70 mkw. bez pozwolenia

Dom do 70 mkw. na zgłoszenie – to możliwe od 3 stycznia 2022 roku. Czy nowe przepisy spowodują boom na naszym rynku nieruchomości? – Zainteresowanie tematem jest duże, ale inwestorzy nadal czekają na darmowe projekty domów i analizują przepisy – mówi agent Północ Nieruchomości w Białej Podlaskiej Wojciech Gałecki.

29.12.2021 09:42    3
Architekt tworzy scenerię
Architekt tworzy scenerię

O tym, kto uczestniczy w procesie projektowania, jak powstaje projekt budynku i jakie elementy należy uwzględnić podczas projektowania z architektem Andrzejem Filipiukiem rozmawia agent Północ Nieruchomości w Białej Podlaskiej Tomasz Łukaszuk.

27.12.2021 08:29
Zarabiasz na wynajmie? Jak wybrać ekipę remontową?
Zarabiasz na wynajmie? Jak wybrać ekipę remontową?

Inwestorzy, którzy zarabiają na wynajmie mieszkań, muszą się liczyć z tym, że co jakiś czas mieszkanie trzeba odświeżyć. Na co dzień też zdarzają się drobne awarie i potrzebna jest pomoc fachowca. Agent Północ Nieruchomości w Białej Podlaskiej podpowiada, jak znaleźć dobrą ekipę remontową.

17.12.2021 09:59
Stopy procentowe najwyższe od 6 lat
Stopy procentowe najwyższe od 6 lat

W czwartek, 9 grudnia, weszła w życie uchwała Rady Polityki Pieniężne. Stopy procentowe zostały podniesione. To oznacza, że wielu Polaków będzie wpłacało do banków co miesiąc więcej niż obecnie.

10.12.2021 10:16
Jak podnieść wartość działki?
Jak podnieść wartość działki?

Sprzedając działkę, możesz podnieść jej wartość. Ma to szczególne znaczenie, jeśli decydujesz się sprzedać ziemię deweloperowi. Przedstawiamy kilka wskazówek, jak zwiększyć atrakcyjność działki.

06.12.2021 07:04
Co dalej z cenami mieszkań?
Co dalej z cenami mieszkań?

W październiku ceny mieszkań w większości miast wciąż rosły. W porównaniu z sytuacją przed rokiem rata kredytu na 50-metrowe mieszkanie wzrosła średnio o 404 zł. Na rynku kredytów hipotecznych uwagę zwraca spadek marż. Co dalej z cenami mieszkań?

30.11.2021 07:12
Kupujesz używane mieszkanie? O tym warto pamiętać!
Kupujesz używane mieszkanie? O tym warto pamiętać!

Planujesz zakup mieszkania z rynku wtórnego? Agenci Północ Nieruchomości w Białej Podlaskiej przygotowali zbiór zasad, o których powinieneś pamiętać, aby wszystko poszło sprawnie i zgodnie z prawem. Sprawnie przeprowadzony proces kupna-sprzedaży to gwarancja zadowolenia obu stron.

26.11.2021 13:03