Serce na dłoni, czyli co fotografowi w duszy gra

Podziel się:
Oceń:
31.08.2016, 10:49

Po raz kolejny fotograficy należący do Fotoklubu Podlaskiego w Białej Podlaskiej zaprezentowali swoje prace na wystawie podsumowującej roczną pracę.

Swoje zdjęcia przedstawiła także młoda artystka, 22-letnia Angelika Żeleźnicka pochodząca z Piszczaca, zdobywczyni stypendium artystycznego marszałka województwa i prezydenta miasta.

Wystawa "Serce na dłoni, a dłoń na aparacie" przygotowana przez Angelikę to zbiór fotografii przenoszących odbiorców do bajkowego świata. Przez obiektyw swojego aparatu młoda artystka postrzega świat i ludzi niczym małe dziecko, które nie zna tego, co złe.

Oprócz prac Angeliki na wystawie zaprezentowano zdjęcia wykonane przez członków Fotoklubu Podlaskiego. Na VIII dorocznej wystawie grupy, która w tym roku świętuje swoje 25-lecie istnienia, autorzy prezentują swoje ulubione tematy, które zgłębiają od lat. 

– Dla jednych jest to portret dla innych makro, reportaż, architektura, przyroda czy dokument. Każdy z autorów zaprezentował to, co mu w duszy gra – wyjaśnia Małgorzata Piekarska, instruktor fotografii w Bialskim Centrum Kultury.

Wystawę otworzył 26 sierpnia nowy dyrektor BCK Mariusz Orzełowski, dla którego był to pierwszy dzień na stanowisku. 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.