Biała Podlaska: Bieg Tropem Wilczym

start 04.03.2018 godz. 12:00

Lokalizacja: Biała Podlaska

4 marca to dzień, w którym w mieście wspominać się będzie żołnierzy wyklętych. Po uroczystych obchodach tego dnia przy Zakładzie Karnym rozpocznie się Bieg Tropem Wilczym, symboliczny na dystansie 1963 m oraz tradycyjny na 5 km. 

Biegi rozpoczną się o godz. 12, a każdy uczestnik zapisując się otrzyma pakiet startowy, w którym znajdą się pamiątkowa koszulka i torba. Trasa, podobnie jak w ubiegłym roku, będzie wiodła w kierunku ronda Żołnierzy Wyklętych przy ul. Janowskiej. Na uczestników na mecie będą czekały medale i ciepły poczęstunek, przygotowany przez służbę więzienną. Pełny regulamin biegów i zapisy prowadzi Time2Go.

Chętni mają czas do końca lutego, bądź do wyczerpania limitu miejsc.

(jd)

Podziel się:
 

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
DEK
DEK 13.02.2018, 20:55
Szczegóły oraz regulamin jest na stronie www.bialabiega.pl, zapisy na http://www.time2go.pl/#zapisy