Majówka w Zamku Biskupim

start 01.05.2018 godz. 10:00
koniec 03.05.2018 godz. 10:00

Lokalizacja: Janów Podlaski

Zamek Biskupi i Stowarzyszenie Turystyczno-Kulturalne w Janowie Podlaskim zapraszają na "Majówkę 2018". W trzydniowym programie zaplanowano ciekawe atrakcje dla starszych i młodszych majówkowiczów.

1 maja w godz. 10-17 odbędzie się VII Jarmark Artystyczno-Historyczny. Impreza, jak co roku, gromadzi rękodzielników i artystów z Podlasia i innych części Polski. W programie: kramy wystawców, zespoły ludowe z Polski i Białorusi, pokaz jazdy konnej w strojach arabskich, przejazdy na kucykach dla dzieci,  konkursy, majowe grillowanie, atrakcje dla najmłodszych (m.in. dmuchany zamek). Będzie też możliwość przelotu motorolotnią (na Łące przy Alei A. Krzyształowicza, tel. 602732395).

2 maja, w Święto Flagi Narodowej, zostanie zorganizowana Rodzinna Wycieczka Rowerowa na trasie 30 km. Trasa rajdu będzie prowadzić od Konstantynowa (początek rajdu o godz. 9 z parku przed Pałacem Platerów), przez Janów Podlaski (o godz. 10 spod dziedzina Zamku), janowską stadninę koni, Buczyce, Gnojno i z powrotem do Konstantynowa. Wydarzenie organizuje Stowarzyszenie Przyjaciół Ziemi Konstantynowskiej.

3 maja, w Święto Uchwalenia Konstytucji 3 Maja, w godzinach 13-15 odbędzie się dzień otwarty w Zamku Biskupi, Pensjonacie Uroczysko Zaborek, Pałacu Cieleśnica, Dworze Zaścianek, Dworku nad Bugiem i Dworku Łukowiska. Zwiedzanie dworków poprzedzi msza w kościele pw. św. Trójcy o godz. 10. 

Patronem medialnym Majówki jest Słowo Podlasia.

mk

Podziel się:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.