Krystyna Giżowska zaśpiewa dla Mam

start 27.05.2018 godz. 16:00

Lokalizacja: Biała Podlaska

Zaczynała w Zespole Pieśni i Tańca Transportowiec w Koszalinie, jako solistka debiutowała na Festiwalu Piosenki Polskiej w 1976 roku. W Białej Podlaskiej zaśpiewa 27 maja.

Ze swoimi koncertami zwiedziła USA, Kanadę, Japonię, Francję i wiele innych krajów. Była gwiazdą na festiwalu Varadero na Kubie, do 1981 roku tworzyła w NRD. W kraju nagrywała recitale dla programów radiowych i telewizyjnych. Popularność przyniosły jej takie przeboje jak "Przeżyłam z tobą tyle lat", "Złote obrączki" czy "Blue Box". 

Artystka w swym dorobku ma również przeboje dla dzieci, składanki z muzyką biesiadną i kolędy. W Białej Podlaskiej zagra w niedzielę 27 maja o godzinie 16.00 w sali BCK. Bilety w cenie 65 zł można kupić w Punkcie Informacji Kulturalnej przy ul. Warszawskiej 11 lub online na stronie www.bck24.pl  Rezerwacje pod numerem telefonu: 83 341 67 18.

Przygotowaliśmy dla Was trzy pojedyncze wejściówki na to wydarzenie. Aby je wygrać należy poprawnie wypełnić kupon z najnowszego numeru Słowa (19/2018) i dostarczyć go do naszej redakcji przy ul. Warszawskiej 15 w Białej Podlaskiej do piątku, 11 maja.

Podziel się:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.