Dni Białej Podlaskiej pełne atrakcji

start 01.06.2018 godz. 11:00
koniec 03.06.2018 godz. 11:28

Lokalizacja: Biała Podlaska

Jak co roku Dni Białej Podlaskiej to wielkie święto dla mieszkańców miasta. Koncerty i inne atrakcje przyciągają tłumy osób chętnych do zabawy i wspólnego spędzenia czasu.

W piątek, 1 czerwca, zabawę zaczynamy już od godziny 12. Jest to dzień pod tytułem "Rodzina z Energią". Wśród atrakcji znajdzie się festiwal kolorów, baniek mydlanych i darmowe wesołe miasteczko.

Sobota, 2 czerwca, to dzień koncertowy. Zabawę zaczynamy o godzinie 19:00 koncertem bielskiej kapeli Blue Rain. Na widzów czekają dwie gwiazdy wieczoru: Krzysztof Cugowski z zespołem i Margaret.

Niedziela, 3 czerwca, to prawdziwa gratka dla fanów kabaretów. Dzień Humoru rozpocznie się o godzinie 16 pokazem iluzjonistycznym Macieja Pola. Od godziny 18 na scenie wystąpią prawdziwe gwiazdy polskiego kabaretu : Paranienormalni, Czesuaf i Czołówka Piekła. Poza sceną na odwiedzających Park Radziwiłłowski czekają ogródki gastronomiczne, stoiska promocyjne i wiele innych atrakcji.

Wstęp na wszystkie wydarzenia jest bezpłatny. Szczegółowy plan wydarzeń znajdziecie na stronie www.bckbialapodlaska.pl

jm

Podziel się:

Zdjęcia (1)

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.