II Bialski Bieg "Szpilki na trasie"

start 30.06.2018 godz. 16:00

Lokalizacja: Biała Podlaska

Bialska Strefa Kobiecego Komfortu, Klub Biegacza Biała Biega oraz Time2Go zapraszają do udziału w II Bialskim Biegu "Szpilki na trasie".

Głównym celem imprezy jest wsparcie finansowe Stowarzyszenia Wspólny Świat, który buduje pierwsze w Polsce Centrum Pomocy Osobom z Autyzmem. Organizatorzy promują również zdrowy styl życia, bieganie jako prostą i przyjemną formę aktywności fizycznej oraz zachęcają do spędzenia czasu w miłej atmosferze na świeżym powietrzu. 

Bieg odbędzie się 30 czerwca (sobota) o godzinie 15 na dystansie 400 metrów zarówno  dla kobiet jak i mężczyzn. Warunkiem jest założenie bardzo wysokich szpilek o wysokości obcasa minimum 7 centymetrów, co tuż przed biegiem sprawdzi specjalna komisja. Ambasadorami biegu zostali m.in. piosenkarka Majka Jeżowska , trener personalny - Edyta Litwiniuk oraz dziewczyny z Singin` Birds.

jm

Podziel się:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.