Bezpłatne treningi nordic walking

start 09.05.2017 18:00
koniec 29.08.2017 18:00

Lokalizacja: Biała Podlaska

Okres wiosenno-letni warto wykorzystać na poprawę swojej kondycji. Bialczanie będą mogli skorzystać z cyklu bezpłatnych treningów nordic walking w ramach Akademii Zdrowia Santandera. Treningi będą odbywać się w Białej Podlaskiej w każdy wtorek przez 17 tygodni.

Akademia Zdrowia Santandera to ogólnopolska akcja, której celem jest propagowanie ruchu i zdrowego trybu życia. Już 9 maja w jej ramach odbędą się pierwsze bezpłatne i ogólnodostępne treningi nordic walking w wybranych miejscowościach w całej Polsce. Patronat nad akcją objęła Justyna Kowalczyk, pięciokrotna medalistka olimpijska w biegach narciarskich i czterokrotna zdobywczyni Kryształowej Kuli w tej dyscyplinie, a także znani polscy aktorzy Tamara Arciuch i Bartłomiej Kasprzykowski.

 Około godzinne zajęcia będą odbywały się w każdy wtorek o godz. 18 i potrwają do 29 sierpnia. Treningi w Białej Podlaskiej poprowadzi Piotr Wetoszka z Polskiej Federacji Nordic Walking. Zbiórka uczestników w Parku Radziwiłłowskim przy ul. Warszawskiej 12. Więcej informacji na temat zajęć znajduje się na stronie: https://www.santanderconsumer.pl/akademia-zdrowia/akademia/.

– Spacer z kijkami to nowy trend wśród aktywnych Polaków. Uprawia go już ponad 3 mln ludzi w naszym kraju. Nordic walking poprawia naszą kondycję fizyczną, redukuje stres oraz pozytywnie wpływa na stan zdrowia psychicznego – zachęca Mirosława Krzyścin, koordynator Akademii Zdrowia Santadera.

(mp)

Podziel się:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.