III Jarmark Pszczelarski w Parczewie

start 21.10.2017 godz. 11:00
koniec 21.10.2017 godz. 16:00

Lokalizacja: Parczew

W najbliższą sobotę 21 października w Szkole Podstawowej nr 3 w Parczewie, odbędzie się III Jarmark Pszczelarski, zorganizowany przez Lokalną Grupę Działania Jagiellońska Przystań oraz pszczelarzy ziemi parczewskiej.

Rozstrzygnięty zostanie konkurs na najlepszy napój miodowy i najlepsze stoisko. Nie zabraknie też innych atrakcji: degustacji regionalnych wyrobów opartych na miodzie, pokazów sprzętu pszczelarskiego, warsztatów wyrobu świec z wosku pszczelego, przeszklonego ula i pokazu wirowania miodu. Każdy będzie mógł zrobić sobie zdjęcie w stroju pszczelarza, a o część artystyczną zadbają dzieci z parczewskich przedszkoli oraz uczniowie szkoły rolniczej w Jabłoniu.

Początek imprezy o godz. 11, koniec około 16.

Podziel się:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.