Kąkolewnica: Turniej tańca dla początkujących

start 22.04.2018 godz. 11:45

Lokalizacja: Kąkolewnica

Już po raz szósty odbędzie się w Kąkolewnicy otwarty turniej tańca towarzyskiego Powiatu Radzyńskiego par początkujących.

Turniej odbędzie się 22 kwietnia w Zespole Oświatowym w Kąkolewnicy, ul. Szkolna 4. Początek dla uczestników o godzinie 11:45, a dla gości o godzinie 13.

Turniej jest skierowany do tancerzy, którzy nie posiadają klas tanecznych. Konkurs odbędzie się w pięciu kategoriach (do 7 lat, 8-9 lat, 10-11 lat, 12-13 lat, 14 lat i więcej). Każda kategoria będzie podzielona na trzy grupy (początkująca, średniozaawansowana, zaawansowana).

Aby wziąć udział w turnieju należy dokonać opłaty startowej w wysokości 20 zł od osoby. 

Starosta Powiatu Radzyńskiego objął patronat nad tym wydarzeniem. Serdecznie zapraszamy wszystkich początkujących tancerzy oraz zainteresowanych do kibicowania młodym tancerzom. 

Justyna Madan

Podziel się:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.