Kronika sera ze Spomlekiem

start 04.05.2018 09:00
koniec 18.05.2018 23:00

Lokalizacja: Powiat parczewski, powiat radzyński

Stwórz kronikę sera w formie książkowej lub elektronicznej i wygrywaj nagrody.

Konkurs przeznaczony jest dla uczniów klas I-VI szkół podstawowych w powiecie radzyńskim i parczewskim. Nagrodzone zostaną trzy klasy I-III i trzy klasy IV-VI. Aby wziąć w nim udział należy stworzyć "Kronikę sera żółtego". Prace konkursowe mogą zawierać: receptury wytwarzania sera żółtego, informacje prasowe, zapis etnograficzny - wspomnienia osób, które pamiętają jak wyrabiano ser w dawnych latach (imię i nazwisko osoby, wiek, miejsce zamieszkania).

Do wygrania m.in. wycieczka dla całej klasy do parku rozrywki Farma Iluzji. Kroniki można dostarczać do 18 maja. Uroczyste podsumowanie konkursu planowane jest na 1 czerwca. Szczegółowe informacje na stronie www.spomlek.pl

jm

Podziel się:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.