Robert Janowski na Dniach Radzynia

start 11.06.2018 godz. 10:00
koniec 17.06.2018 godz. 22:00

Lokalizacja: Radzyń Podlaski

Wiele atrakcji czeka w tym tygodniu na Radzynian w związku z Dniami Radzynia połączonymi z jubileuszem 550-lecia istnienia miasta. Osoby w każdym wieku znajdą dla siebie interesujące zajęcia.
Przed nami siedem dni wystaw, koncertów i świetnej zabawy. Już dzisiaj, 12 czerwca o godzinie 10.00 odbędzie się finał Konkursu Wiedzy o Radzyniu Podlaskim. 13 czerwca rozpoczną się II Radzyńskie Dni Fotografii, Senioriada i promocja książki pt. "Radzyń Podlaski. Wielka historia małego miasta" Anny Wasak. W czwartek 14 czerwca odbędzie się uroczysta sesja Rady Miasta, a w Pałacu Potockich będzie można porozmawiać o historycznych modrzewiach, którym niedawno nadano imiona ściśle związane z Pałacem Potockich. 15 czerwca wszscy zainteresowani będą mogli wziąć udział w fotograficznym plenerze.

Dwa ostatnie dni to wydarzenia rekreacyjno-artystyczne. Będą wernisaże i koncerty. W sobotę odbędzie się Dziecięcy Rajd Rowerowy, a w niedzielę po uroczystej mszy świętej odsłonięta zostanie tablica pamiątkowa z okazji jubileuszu 550-lecia Radzynia. Uczestnicy wydarzeń będą mieli okazję spróbować przygotowany specjalnie na tę okazję 550-centymetrowy tort. Na zakończenie odbędzie się koncert pn. "Zakochani w Radzyniu" oraz gwiazdy wieczoru – Roberta Janowskiego. Więcej szczegółów na plakacie, który znajdziecie na naszej stronie internetowej www.slowopodlasia.pl.

Podziel się:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.