Parczew: Święto na rockowo, jarmark na ludowo

start 13.07.2018 godz. 09:00
koniec 15.07.2018 godz. 22:00

Lokalizacja: Parczew

Legendarny zespół rockowy Lady Pank będzie gwiazdą tegorocznych Dni Parczewa. Wielkie święto miasta odbędzie się w niedzielę, 15 lipca. Zupełnie inne rytmy będzie można usłyszeć podczas jarmarku ludowego kilka dni później.

Dni miasta odbędą się na stadionie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Rozpoczną się o godzinie 16 i potrwają do północy. Zaśpiewają: Progres, Cookies Band, Relife oraz Wita-Mina D. Występy będą przeplatane konkurencjami sportowo-rekreacyjnymi. O godzinie 20.30 rozpocznie się koncert grupy Lady Pank. Potem będzie laserowy pokaz sztucznych ogni oraz dyskoteka pod chmurką.

Natomiast dwa dni wcześniej, 13 lipca o godzinie 18 rozpocznie się wernisaż wystawy prac około 20 miejscowych artystów plastyków z Parczewa. Obrazy będzie można oglądać w galerii Parczewskiego Domu Kultury.

Z kolei 20 lipca w parku zaplanowano Jarmark Jagielloński. Między godziną 10 a 17 promowane będą: rzeźby, obrazy, ceramika i garncarstwo, wyroby ze słomy i kwiatów. Można będzie także obejrzeć i zakupić wyroby z haftu, koronkarstwa, tkactwa, produkty wytworzone z wikliny i drewna oraz wyroby pszczelarskie i sery. Przewidziano  też występy zespołów śpiewaczych i ludowych.

TWA

Podziel się:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.