Wystawa Koni Zimnokrwistych w Tucznej

start 12.08.2018 godz. 11:00
koniec 12.08.2018 godz. 15:00

Lokalizacja: Tuczna

Już 12 sierpnia, w Tucznej, rozpocznie się XI Wojewódzka Wystawa Koni Zimnokrwistych., ciesząca się ogromnym zainteresowaniem hodowców, miłośników koni, mieszkańców i turystów.

Na wystawę zgłoszono konie rasy Polski Koń Zimnokrwisty oraz ardeńskiej i sokólskiej. Sędziowie oceniać będą: typ, pokrój, stęp, kłus, kondycję, pielęgnację i ogólne przygotowanie konia do czempionatu, w tym sposób prezentacji na trójkącie. Wydarzenie uatrakcyjnią m.in. pokazy jeździeckie. Impreza odbędzie na boisku szkolnym, a rozpocznie się o godzinie 11.00.Inicjatywa organizowana jest w ramach projektu podlegającego refundacji ze środków pochodzących z Pomocy Technicznej PROW na lata 2014-2020, Schemat II. Patronat honorowy nad wydarzeniem objął marszałek Sławomir Sosnowski. Organizatorami są wójt Tucznej i miejscowa Gminna Biblioteka Publiczna. W związku z rokiem Stulecia Odzyskania Niepodległości wystawa otrzymała patronat Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej oraz programu Niepodległa. Wydarzenie rozpocznie występ Natalii Marczuk upamiętniający Stulecie Odzyskania Niepodległości. Nie zabraknie innych atrakcji dla dzieci i małej gastronomii. Patronat medialny nad imprezą objęły lokalne media, m.in.: Słowo Podlasia, TVP3 Lublin, Radio Lublin, lublin112.pl oraz portal zwiedzaj LU

Podziel się:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.