One Life Festival

start 07.09.2018 godz. 12:00
koniec 08.09.2018 godz. 23:00

Lokalizacja: Biała Podlaska

W drugi weekend września (7-8), już po raz szósty w Klubie Gramofon odbędzie się One Life Festival. Oprócz świetnej zabawy będzie można również pomóc ponieważ cały dochód z biletów zostanie przekazany dwóm chorym chłopcom. Bilety już w sprzedaży.

Na gości czekać będą dwie równoległe sceny. Główna na świeżym powietrzu i dolna, w klubie. Pieniądze z biletów zostaną przekazane 4-letniemu Bartkowi Hryniewiczowi i rocznemu Kubie Kurkowskiemu. Bartek jest wcześniakiem i boryka się z obustronnym niedosłuchem, dysplazją oskrzelowo-płucną oraz opóźnionym rozwojem psychoruchowym. Kuba również jest wcześniakiem i cierpi na szereg powikłań z tym związanych, tj. nadciśnienie płucne, dysplazja oskrzelowo-płucna, przewlekła niewydolność oddechowa.

Podczas tegorocznej edycji zagrają: 7 września: RAU, Kali, Sughar & Wawson, Hades, Górny. 8 września: Rosalie., WCK, Włodi, Szopeen. Dwa dni festiwalu poprowadzi FLINT.

Bilety są już dostępne do kupienia w Klubie Gramofon, Gastrofazie (Plac Rubina 1) oraz w Trzaski Vinyl Shop (ul. Warszawska 6, w bramie). Sprzedaż pierwszej puli biletów, mocno limitowanej, potrwa do 12 sierpnia w cenie 15 zł za dzień i 25 zł za dwa dni. Po 12 sierpnia 20 zł/dzień, 30 zł/dwa dni. Jeżeli zostaną bilety, będzie je można kupić w dniu imprezy za 30 zł za dzień. 

Podziel się:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.