Biała Podlaska: Gala jak w Wiedniu

start 17.11.2018 godz. 17:00
koniec 17.11.2018 godz. 19:00

Lokalizacja: Biała Podlaska

Koncert wiedeński to wydarzenie przepełnione piękną muzyką klasyczną i największymi utworami Johanna Straussa. Gala wiedeńska odbędzie się 17 listopada w Państwowej Szkole Wyższej.

Podczas koncertu będzie można usłyszeć utalentowanych solistów operowych. Towarzyszyć im będą wybitni polscy kameraliści młodego pokolenia, występujący na co dzień z najlepszymi orkiestrami i dyrygentami w Polsce i Europie. Na scenie pojawią się wirtuozi skrzypiec, fortepianu, wspaniali soliści polskiej estrady.

Zabrzmią największe przeboje króla walca - Johanna Straussa, nie zabraknie także popisowych arii z najsłynniejszych operetek "Zemsta nietoperza", "Baron cygański", "Wesoła Wdówka", "Księżniczka Czardasza" oraz "Kraina Uśmiechu".

Gala odbędzie się 17 listopada o godzinie 17:00 w auli PSW przy ul. Sidorskiej 95/97. Bilety, w cenie 80 zł do kupienia w Punkcie Ksero naprzeciwko auli (ul. Sidorska 95/97) tel. 505 090 002, Empiku (CH RYWAL, ul. Brzeska 27), oraz online: www.biletyna.pl, www.kupbilecik.pl.

Podziel się:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.