Machalica o Młynarskim

start 24.10.2018 godz. 18:00
koniec 24.10.2018 godz. 20:00

Lokalizacja: Biała Podlaska

Już w październiku Bialskie Centrum Kultury będzie gościło na swojej artystycznej scenie Piotra Machalicę z recitalem "Mój ulubiony Młynarski". Wśród piosenek najbardziej znane utwory polskiego poety.

Recital "Mój ulubiony Młynarski" to hołd składany Wojciechowi Młynarskiemu przez Piotra Machalicę. Będzie to koncert, podczas którego usłyszymy utwory Młynarskiego przeplatane poezją. Są to piosenki zarówno autorskie, jak i znakomite przekłady, które stały się ważną częścią polskiej kultury. 

W programie koncertu m.in. "Jeszcze w zielone gramy", "Tango desperado", "Nie ma jak u mamy", "Bynajmniej", "Moje ulubione drzewo", "Najpiękniejszy list miłosny", "Idź swoją drogą", czy "Blue Tango". Piotr Machalica gra z zespołem w składzie: Michał Walczak – gitara, tamburyn, aranżacje, Krzysztof Niedźwiecki – gitara, walizka vel stopa, Paweł Surman – trąbka, akordeon, instrumenty perkusyjne.

Koncert odbędzie się w piątek, 19 października o godzinie 18:00 w sali widowiskowej BCK przy ul. Brzeskiej 41. Bilety w kwocie 60 zł do kupienia w Punkcie Informacji Kulturalnej, ul. Warszawska 11 oraz online: www.bck24.pl. Więcej informacji pod numerem telefonu 83 341 67 18, 887 300 555.

Podziel się:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.