SPA czyli Salon Ponętnych Alternatyw

start 27.10.2018 godz. 17:00
koniec 27.10.2018 godz. 19:00

Lokalizacja: Biała Podlaska

Zapraszamy serdecznie na rewelacyjną komedię autorstwa i reżyserii Emiliana Kamińskiego pt. "SPA czyli Salon Ponętnych Alternatyw". Przedstawienie odbędzie się w dniu 27 października o godz. 17:00 (sobota) w auli Państwowej Szkoły Wyższej w Białej Podlaskiej.
Nie każdy kierownik hotelu ma okazję gościć tajemniczego Prezesa, czyli Szefa wszystkich Szefów, od którego zależy być albo nie być hotelu, którym kieruje. Taka szansa trafia się Hubertowi, kierownikowi hotelu w Zakopanem, który od miesięcy przygotowuje się na tę jakże ważną wizytę. 

Splot niefortunnych zdarzeń i góralska gwara sprawiają, że najwyższy rangą dostojnik trafia do pokoju, w którym nic nie wygląda tak, jak powinno. Mimo że widok z okna jest na Giewont, uwagę Prezesa przykuwa coś zupełnie innego...Nie wszystko jednak jest stracone, ponieważ Prezes pożyteczne połączył z przyjemnym i zaprosił do hotelu kochankę, nie mając pojęcia o tym, że żony też czasem robią niespodzianki... 

Brawurowa gra aktorska, klimat zakopiańskiego hotelu i przezabawne dialogi gwarantują rozrywkę na najwyższym poziomie.

Bilety indywidualne można zakupić:  Biuro Podróży JUVENTUR ul. Budkiewicza 13, Biała Podlaska. tel. 505 021 560, Biuro Podróży PAULINA ul. Warszawska 13, Biała Podlaska, tel 83 343 57 64 lub przez internet na www.kupbilecik.pl 

Zamówienia grupowe i informacje pod numerem telefonu 502 661 402. Cena biletu 95 zł   (dla grup zorganizowanych przewidziano rabaty).

Podziel się:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.