"Smaki sztuki, czyli artyści w kuchni" w Droblinie

start 17.11.2018 godz. 11:00
koniec 17.11.2018 godz. 21:00

Lokalizacja: Droblin

Firma K.J. Art&Promotion już po raz trzeci organizuje konkurs kulinarny "Smaki sztuki, czyli artyści w kuchni". W tym roku artyści przyjadą do Dworu Droblin położonego  na Południowym Podlasiu.  W weekend 16-18 listopada nie zabraknie atrakcji, ciekawych smaków i pięknej muzyki.

Impreza podzielona została na dwie części. Pierwsza potrwa w godzinach 11-16 w sobotę 17 listopada i będzie to konkurs kulinarny, w którym wezmą udział znani i lubiani ludzie sztuki i mediów.  W konkursie udział wezmą m.in. Agnieszka Rylik, Agnieszka Wielgosz, Monika Jarosińska, Gosia Kosik, Dawid Czupryński, Ryszard Rembiszewski, Paulina Drażba, Mariusz Kamiński, Darek Pick, Robert Błoński, Krystyna Kołodziejczyk oraz Halina i Krzysztof Kalczyńscy.

– Spośród artystów zostaną wyłonione w wyniku losowania trzy, czteroosobowe drużyny, które będą musiały przygotować menu degustacyjne zaplanowane przez szefa kuchni Dworu Droblin (przystawkę, danie główne i deser). Następnie poddadzą się ocenie jury – mówi Paweł Skerczyński, właściciel dworu. 

W sobotę wieczorem, o godzinie 19, odbędzie się uroczysta kolacja wraz z koncertem Juliana Mere podczas, którego gościnnie wystąpią artyści biorący udział w evencie "Smaki sztuki czyli Artyści w kuchni". Julian Mere to aktor i wokalista od 2007 roku związany z warszawskim Teatrem Rampa, zafascynowany twórczością Jacka Kaczmarskiego.

– Myślę, że przede wszystkim jest to coś, czego tutaj w okolicy nie ma. Jest to impreza na której ludzie mogą się pobawić i o to głównie chodzi. Uczestnicy wydarzenia będą mogli poznać aktorów bezpośrednio. Będzie ich kilkunastu więc jest to fajna okazja, poza tym wieczorem recital, koncert, który również jest ciekawym wydarzeniem kulturalnym w połączeniu z ciekawymi smakami – zachęca do udziału Paweł Skerczyński.

Wstęp na pierwszą część wydarzenia (17 listopada, godz. 11) jest wolny, ale należy się wcześniej zarejestrować ponieważ ilość miejsc jest ograniczona. Należy zrobić to mailowo: [email protected]. Koncert wraz z degustacją jest odpłatny, bilet 60 zł od osoby. Można zrobić przelew na konto dworu Droblin i bilety będą wysłane mailem albo pocztą, można je również odebrać w recepcji w Droblinie lub w sekretariacie redakcji Słowa Podlasia. Więcej informacji pod numerem +48 83 345 06 23

jm

Podziel się:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.