Biała Podlaska: Gwiazdy na koncercie noworocznym

start 23.01.2019 20:30
koniec 23.01.2019 22:00

Lokalizacja: Biała Podlaska

Bialskopodlaskie Stowarzyszenie Jazzowe oraz Verona-cafe zapraszają na Koncert Noworoczny z udziałem warszawskich artystów: wokalisty i pianisty Roberta Osama-Gyaabina oraz wokalistki Patrycji Modlińskiej. Składu dopełnią muzycy z bialskiego Jazz Trio basista Jarosław Michaluk oraz Radosław Żyła-perkusja.

W programie koncertu m.in. znane przeboje muzyki swingowej oraz soulowej. Patrycja   Modlińska jest wokalistką uniwersalną. Z wdziękiem porusza się na pograniczu jazzu, popu i rocka,  zdobywając uznanie publiczności  swoimi oryginalnymi  interpretacjami.   Występowała z kwartetem wokalnym B.A.Ch., którym zdobyła wiele prestiżowych nagród na ogólnopolskich festiwalach piosenki   (m.in.   Festiwal Piosenki  Kabaretowej   OBORA   2005  – I miejsce  oraz   Grand  Prix  Festiwalu Ostrołęckiego   OSPA 2004).

Robert Osam-Gyaabin pianista, wokalista, aranżer, skrzypek, gitarzysta, kompozytor, nauczycie  i  producent  muzyczny. Absolwent    wydziału jazzowego PSM Fryderyka Chopina   w Warszawie w klasie Andrzeja Jagodzińskiego i Janusza Skowrona. Założyciel pierwszej    w   Polsce klasy artystyczno-­estradowej w jednym z warszawskich liceów. Znany szerokiej  publiczności  z  programu  TVP1      "Jaka  to  melodia".      Współautor i producent muzyki do  hymnu akcji  "Kocham  –   nie  biję".

Koncert odbędzie się w środę, 23 stycznia o godz.20.30 w Verona Cafe w Białej Podlaskiej. Bilety w cenie 50 zł  są dostępne w sprzedaży w Pizzerii Roma tel. 83 344 44 20 oraz w Veronie (piątki, soboty) tel.83 344 20 20 

Podziel się:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.