Biała Podlaska: ZPP Podlasie zaprasza na konferencję

start 20.03.2019 godz. 11:00
koniec 20.03.2019 godz. 14:00

Lokalizacja: Biała Podlaska

Już 20 marca Związek Przedsiębiorców i Pracodawców Podlasie zaprasza chętnych ma konferencję. Odbędzie się ona w sali konferencyjnej hotelu Delfin, a rozpocznie o godzinie 11.00. Podczas spotkania, na które organizator zaprasza przedsiębiorców, rzemieślników i kupców, poruszone zostaną tematy takiej jaki: przedsiębiorca przyjazny środowisku, funkcjonowanie przedsiębiorstw w świetle obowiązujących przepisów w zakresie ochrony środowiska, ZPP pełnoprawnym członkiem Rady Dialogu Społecznego, szanse i korzyści wynikające z udziału przedstawicieli ZPP Podlasie w Wojewódzkiej Radzie Dialogu Społecznego i Powiatowej Radzie Rynku Pracy.

Gościem specjalnym konferencji będzie Edward Dec - kierownik delegatury Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Środowiska z siedzibą w Białej Podlaskiej.

Wstęp na konferencję jest wolny. Zainteresowani powinni zgłosić chęć uczestnictwa mailowo: [email protected], lub telefonicznie: 722 245 583.

Podziel się:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.