Międzyrzec Podlaski: Konkurs na mural

start 14.03.2019 12:00
koniec 19.04.2019 23:57

Lokalizacja: Międzyrzec Podlaski

Firma "Dr Gerard", ogłosiła konkurs na projekt muralu, który zostanie wykonany na ścianie jednego z budynków siedziby firmy w mieście. Autor najlepszego otrzyma aż 4 500 złotych!

– Zarówno Międzyrzec jak  i Radzyń Podlaski to miasta szczególnie nam bliskie, z uwagi na to, że to właśnie tam powstają nasze produkty. To tam mieszkają nasi pracownicy i ich najbliżsi. Dlatego też, dbamy o lokalną społeczność, wspierając regularnie różnego rodzaju inicjatywy sportowe i kulturalne oraz twórców z tego regionu.  Zależy nam również, żeby nasze zakłady w tych miastach prezentowały się jak najlepiej, w związku z tym postanowiliśmy urozmaicić wygląd jednego z nich muralem – mówi o genezie akcji Jarosław Zawadzki, prezes firmy "Dr Gerard".

Konkurs ma charakter otwarty i mogą wziąć w nim udział zarówno profesjonalni twórcy, pasjonaci street-artu jak i amatorzy. Projekt muralu powinien w sposób twórczy przedstawiać produkty firmy "Dr Gerard" oraz prezentować przyjemność związaną z ich jedzeniem. Prace należy przesyłać na adres: [email protected] do 19 kwietnia 2019 r.

Do 15 maja jury złożone m.in. z pracowników firmy wyłoni zwycięzców. Autor zwycięskiej koncepcji jako nagrodę otrzyma 4 500 złotych. Mural ozdobi ścianę jednego z budynków siedziby firmy "Dr Gerard` w Międzyrzecu Podlaskim. Więcej informacji oraz regulamin akcji można znaleźć pod adresem: www.drgerard.eu.

(pc)

Podziel się:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.