"Białe Łabędzie" w bialskiej scenerii

start 24.03.2019 16:30
koniec 24.03.2019 18:00

Lokalizacja: Biała Podlaska

Na zaproszenie księży z parafii Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Białej Podlaskiej drelowska grupa teatralna „Tu i Teraz”, działająca od siedmiu lat przy Gminnym Centrum Kultury w Drelowie, wystawi spektakl „Białe Łabędzie” w scenerii kościelnej. Wydarzenie odbędzie się w niedzielę, 24 marca o godzinie 16:30 w kościele parafialnym przy ul. Długiej 1.

Tragiczne wydarzenie, jakim jest choroba i śmierć dziecka, staje się początkiem zmiany w życiu kilku innych osób. Bolesna tematyka scenariusza niosąca w swej treści wiarę, nadzieję i miłość, to  jedna z wizytówek grupy „Tu i Teraz”. Aktorzy nie boją się poruszać spraw trudnych, chwytających za serce, będących nieodłącznym elementem współczesności. „Białe Łabędzie”, sztuka oparta o scenariusz Zbigniewa Steszuka, jednego z drelowskich aktorów, wystawiana w Drelowie, Worsach, Dęblinie i w Międzyrzecu Podlaskim, za każdym razem przyciągała tłumy widzów. Oglądających wprowadza w zadumę, ale też daje im jasną odpowiedź, jak łatwiej poradzić sobie w obliczu bolesnych i niezrozumiałych dla człowieka zdarzeń.

Podziel się:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.