W barwnym rytmie 

start 15.05.2019 17:00
koniec 25.05.2019 15:00

Lokalizacja: Biała Podlaska

Kto czyta książki, żyje podwójnie – pisał włoski pisarz Umberto Eco. Miejska Biblioteka Publiczna sprzyja tej maksymie i zaprasza wszystkich na dwudziestą edycję „Bialskich Dni Książki Dziecięcej”. Od 15 do 31 maja czekają Was wyjątkowe atrakcje. Od warsztatów tanecznych po kiermasz książek. Każdy znajdzie coś dla siebie. Hasłem przewodnim organizowanego przez Bibliotekę Barwną wydarzenia będzie zabawa „w barwnym rytmie”. Warto skorzystać z tej oferty!

15 maja o godz. 17 odbędą się warsztaty wykonywania instrumentów muzycznych. 19 maja w godzinach 14-17 biblioteka zaprasza do Parku Radziwiłłowskiego na festyn „Wszystko gra” pełen atrakcji, których zwieńczeniem będzie koncert „Fasolek”. 22 maja to dzień spotkania autorskiego dla dzieci z Anną Czerwińską-Rydel. Natomiast 25 maja w godz. 9-15 odbędzie się turniej muzyczno-taneczny „Co jest grane?”. Wszystkie szczegóły znajdują się na plakacie.

Projekt dofinansowano ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego 

Podziel się:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.