Konkurs o ludowych tradycjach

start 02.05.2019 11:00
koniec 31.05.2019 11:00

Lokalizacja: Powiat bialski

Rok 2019 jest rokiem Kultury Ludowej w powiecie bialskim. Z tej okazji Miejska Biblioteka Publiczna w Białej Podlaskiej zorganizowała internetowy konkurs "Tradycje ludowe Południowego Podlasia".

Aby wziąć w nim udział, należy wypełnić formularz z danymi osobowymi oraz ankietę z pytaniami, dotyczącymi m.in. dawnych zwyczajów związanych z pracami w polu, domostwami oraz tradycjami związanymi ze świętami kościelnymi, ważnymi wydarzeniami w życiu rodzinnym czy nazewnictwem ludowym występującym na Południowym Podlasiu.

Spośród osób, które prawidłowo odpowiedzą na 10 pytań testowych oraz udzielą najciekawszych odpowiedzi na pytanie otwarte, wyłonionych zostanie 10. laureatów. Do wygrania atrakcyjne nagrody. Konkurs trwa od 1 maja do 30 listopada 2019 r. Regulamin i formularz zgłoszeniowy dostępne na stronie www.mbp.org.pl.

Podziel się:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.