Gmina Milanów: Charytatywny maraton

start 19.05.2019 14:00
koniec 19.05.2019 20:00

Lokalizacja: Milanów

Biegi, występy artystyczne, turnieje sportowe. To tylko niektóre spośród atrakcji, jakie zaplanowano w ramach pikniku rodzinnego. Impreza odbędzie się pod naszym patronatem medialnym.

19 maja w Milanowie odbędzie się piknik rodzinny promujący zdrowy tryb życia. Podczas imprezy zbierane będą złotówki w ramach akcji "Kilometry dobra". Cały dochód zostanie przeznaczony na utworzenie Centrum Aktywności w budynku po dawnej szkole, w ramach którego będą działały: Warsztat Terapii Zajęciowej oraz Dom Aktywnego Seniora.

Impreza rozpocznie się o godzinie 14 na placu przy Gminnym Ośrodku Kultury w Milanowie. Na scenie wystąpią lokalne zespoły śpiewacze. Będzie także aukcja charytatywna oraz bieg integracyjny dla dzieci, całych rodzin i osób niepełnosprawnych. Charytatywny bieg dobra odbędzie się na dystansie 10 km. Zorganizowany zostanie na trasie z Milanowa do Wierzbówki i z powrotem. W programie wydarzenia przewidziano również turniej piłki nożnej o puchar wójta Milanowa i turniej piłki siatkowej o puchar dyrektora Caritas Diecezji Siedleckiej. Będzie też maraton Zumby, który poprowadzą najlepsi instruktorzy z województwa lubelskiego. O godzinie 17.30 rozpocznie się zaś dyskoteka.

TWA

Podziel się:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.