Konkurs o plastycznej twórczości

start 09.05.2019 15:00
koniec 31.05.2019 23:57

Lokalizacja: Łosice

Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Łosicach ogłosiła kolejną edycję konkursu twórczości plastycznej dzieci i młodzieży z cyklu "Gdybym był pisarzem i malarzem".
Konkurs jest adresowany do dzieci i młodzieży z terenu miasta i gminy.

– Uczestnicy mają za zadania wykonać prace wybranymi przez siebie technikami. Winny zawierać plastyczne przedstawienie książki autora polskiego lub zagranicznego w dowolnym układzie i kontekście, którą dany czytelnik uwielbia, podziwia i ceni. Konkurs nie obejmuje prac przestrzennych – informuje Łukasz Wawryniuk, kierownik biblioteki.

Nagrody zostaną przyznane w czterech kategoriach wiekowych: kategoria przedszkola (w tym klasy "0"), klas I-III szkół podstawowych, klas IV-VI szkół podstawowych oraz klas VII-VIII szkół podstawowych i III gimnazjów. Przy ocenie będą brane pod uwagę: zgodność pracy z tematyką konkursu, samodzielność wykonania, estetyka pracy, jej oryginalność i kreatywność, a także stopień trudności wykonania. Termin zgłaszania mija 31 maja. Rozstrzygnięcie nastąpi 7 czerwca w Łosickim Domu Kultury. Regulamin i Karta Zgłoszenia są dostępne na stronie internetowej www.biblosice.wordpress.com.

Joanna Gąska

Podziel się:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.